Server
Flora
Takımı
Galatasaray
*Git' kelimesini kabul edemem, g'yi alırım ama; göz yaparım, gel yaparım, gam yaparım... Kalanını götürebilirsin, kolye yap mesela, hiç olmazsa adın yazar üzerinde...

*Eğer .rospuluk rütbe olucaksa, seni temin ederim ki mareşal olacaksın !

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bir piç, bir piç daha.. Sonra bir piç, bir piç daha.. Topladım hepsini. İnanırmısın sevgilim "bir sen" etmedi.. Öyle kaliteli or*spu çocuğusun ...yani!

Her pamuk şekeri yediğimde aynanın karşısına geçip dilimin pespembe olmasını seyrediyorum büyük bi hazla..Sonra sen geliyorsun aklıma..,...Acaba senin dilin ne renk oluyordu?Benim ömrümü yedikten sonra..?

Eskiden saçının bir tek teline zarar gelse canımı verirdim, şimdi ırzına geçseler sigaramı yakar sıraya geçerim.

B7B

rank8
Gözlerinin rengi kadar görüyordum, şimdi onlar yok kör gibi dolaşıyorum.

Bunlarda benim yazdıklarımdan.

B7B

rank8
ARKO demiş ki:
Etin kilosu pahalı diyorlar ama sen beleşe veriyorsun,söyle güzelim sen kaç kilosun ben parasıyla istiyorum..

bunuda ben uydurdum ahahaha güzel oldu sanki makara: summer6: summer1:
hahaha beyaz show'da da böyle bir şey olmuştu bayanın birine herkes ben sana milyonlar veririm felan diyodu adamın biri çıktı ben sana 14 lira veririm dedi kadın da neden deyince adam ee kaşarın kilosu o kadar demişti :lol:

Unutmadığım tek şey var ellerini tutarken hissettiğim yangın, şimdi külden başka hiçbir şey bize gelmez arkadaş.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmmokbay demiş ki:
ARKO demiş ki:
Etin kilosu pahalı diyorlar ama sen beleşe veriyorsun,söyle güzelim sen kaç kilosun ben parasıyla istiyorum..

bunuda ben uydurdum ahahaha güzel oldu sanki makara: summer6: summer1:
hahaha beyaz show'da da böyle bir şey olmuştu bayanın birine herkes ben sana milyonlar veririm felan diyodu adamın biri çıktı ben sana 14 lira veririm dedi kadın da neden deyince adam ee kaşarın kilosu o kadar demişti :lol:

Unutmadığım tek şey var ellerini tutarken hissettiğim yangın, şimdi külden başka hiçbir şey bize gelmez arkadaş.

eski kaşarın kilosu 14 lira demişti :detective:

*ismin halleri gibi sevdim seni her halinle..i hali..e hali..de hali..den hali..en çok da yalın hali..

*ciddi söylüyorum beni bir daha arama , ruhumu arama

yasak belge arıyorsan kalbim , uyuşturucu arıyorsan adın var sadece ardımda..
:buddha:

/Güncel

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sana dokunduğum günlerde bana 'sevgilim' derdin, şimdi 'i*n*' diyormuşsun, çok güzel, ama burada biraz sonbahar kalmış. ihanet kalmış, bencillik kalmış.

Takımı
Galatasaray
Sana cinsellik ve seyahat içeren bir şey gönderiyorum: S.ktir Git!

Avasin

Her rengin bir kişiliği , her kişiliğin bir rengi vardır. Ben senin rengini buldum "Kahperengi" ...

Kolların yok mu senin be kadın! Neden her seni seviyorum diyene bacaklarını açıyorsun?

Bunlar Küçük iskenderin en sevdiği sözleriymiş.. Öyle söylediler..

Yukarı Alt