Server
Flora
Takımı
Galatasaray
The Kırmızı Başlıklı İstasyon Şefi

*kütüphanemin en güzide yazarıdır kendisi, hayatı ile farklı boyutta olan k.iskender'den birkaç eser.
altını çizmiş olduğum satırlar buyurun bakalım beğenecekmisiniz !

Sevgililerim beni terketti. Enkaz kaldırma çalışmaları sürüyor. Kim bilir, belki bu da halkın ar ve haya duygularını kurcalar. İşte o zaman ihraç edilebilirim. Geniş anasayal düzenlemelerle ben de mutlu olurum. Sanırım, olağanüstü bir sinemada oturmuş, bana tay çöreği ikram edecek yakışıklı bir lezbiyen bekliyorum. Tanınmamak için atasözü kılığına girdim. Elektrik konusunda şüpheliyim. Benden özür dileme Kılıcım!
Seni başkalarına saplayan benim!!!

sevdiklerimle daima gurur duydum. her hareketlerini buzdolabında muhafaza ettim. onlarla uyudum, onlarla rüya saltanatı sürdüm, atlarımı onlara bağladım. onlarla hedefi buldum. özür dilemelerini asla istemedim, beklemedim. yaptıkları faulleri görmezden geldim. ofsayt kokan gollerini geçerli saydım. aşk maçlarını tatil etmedim. gerekirse birlikte rezil oluruz diye düşündüm. onlar kaçıp kurtuldu, ben suçu üstlendim. niye mi : Benim öptüğüm dudağa şeytan sıçmış demektir!.
the kırmızı başlıklı istasyon şefi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dün Sensiz Nefes aLamıyorum DiyenLer, Bugün BaşkaLarının aLtında Nefes NefeseLer . . .!!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Evde kedi köpek beslemekle hayvansever olunmaz ;
Hayvansever dediğin ,
Benim gibi koynunda yılan besleyecek !..

Yukarı Alt