jumper

Öğretiyorum
afedersiniz isterseniz silin başlığımı ama bir düşünün derim

ben eskiden buranın sıkı bir uyesiydim ve karakter yapılandırmalarınada bayılırdım anlatımları falan şimdi söyleyeceklerim birz agır olabilir özür dilerim.

suanki yapılandırma konuları 5 para etmez dandik konular sadece su skili acın bu skili acın şukadr sp gerekli sorularınızı aşağıya yazın. aşagıda sorular var cevap yok. konu sadece bir resim ya. allah bilir açan arkadaş bile kasmamıstır kendi o charı (herkes için konusmuyorum). demek istediğim şu eskiden bir yapılandırmalar olurdu hangi skili ne için acıcaz hangi durumda nasıl bi taktik uygulayabiliriz avantajları dez avantajları. ne bileyim set önerisi herşey olurdu aşağıya soru sormaya gerek bile kalmazdı.

tekrar sroya başladım ne acayım dedim grip extrolooba yapılandırmaya bakayım dedim resmen hayal kırıklığına uğradım arkadaş full str nuker yapılandırması bile hazırlancakmıştı utanmasalar.

gereken spyi kucuk bi işlemle bende hesaplarım onemli olan o değilki tmm resmi gene koy ama acıkla ya yapılandırma boyle olmaz saygılar

Bu dediğine katılıyorum,önemli olan oyunu iyi bir karakterle oynamak değil sevebileceğimiz bir karakterle oynamak ve biz rehberle baktığımızda çok bayağı tavsiyeler mevcut. Tavsiye demek bile doğru değil. Herkesin kafasında belli kalıplar var ve rehber açanların bir kısmı da rehberlerinde bu basma kalıp cümleleri kullanıyor. Oysa biraz yorumu katsalar bize karakteri sevmeyi amaçlasalar böylelikle oyunda oynamak istediğimiz karakteri bütün özellikleriyle beraber tanımış olurduk ve oyunu o karakterle oynardık.Bunun böyle olmasının sebebi ise yani basma kalıp cümlelerle rehberler hazırlanmasının sebebi oynayıcının oyunu bir araç gibi değilde amaç oalrak görmesinden de kaynaklanıyor.Çünkü yine bir kısmımız oyunu eğlenmek için değil de sürekli lvl atlıyım en iyi ben olayım gibi düşüncelerle oynuyor bu da yanlış bence.

Yukarı Alt