1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Küçük bi yardım ince konu :P

1. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Yeni tanıstığım kızla muhabbet ederken konu bulamıyorum telefonu var bende onun da bende geliyor tenefüslerde falan yanıma ama konuşacak bir konu bulamıyorum siz genelde ne konusursunuz tecrübeli olanlar yazsın :buddha:

2. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Hmsss
    Nasılsın iyimisin falan diyosundur herhalde farklı farklı konulardan espiri yapmaya çalış ona güzel olduğunu sık sık söyle ama abartma :P
    Birlikte zaman geçirmekten bahset sinema veya ders çalışalım mı falan (ders işini yalnış anlayabilir karışmam :P )
    ne biliyim çok konu var kendin üretmen lazım birazda :lol:

3. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Bol bol kitap oku, film izle. Hayal gücün ve kelime dağarcığın gelişsin. Konu için bize sormana gerek kalmaz.

4. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    kız benden 1 sınıf küçük ders çalışma işi yatar ondan dedim birlikte biryerlere gidelim diye bu hafta yazılılar oldugundan haftaya gidelim dedi tmm dedim ama 1 hafta boyunca ne yapacağım geliyor bizim sınıfa günaydın o kadar yani diyecek bir şey bulamıyorum sigara içiyor ben içmiyorum içmeyi bile düşündüm daha yakın oluruz diye :roll:

5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Kız sanırım başka sınıftan , arkadaşlarını anlattır ona , kimlerle takılıyorsun tarzında sorular sor.(bunu abartma ki arkadaşlarıyla ilgindiğini zannetmesin. )Nefret ettiği kişiler hakkında konuştur , bırak gaza gelsin , sonra sakinleştir.Birde kızı sahiplendiğini gösteren "benim" içeren hitaplarda bulun , abartmadan yap bunu.En iyisi "güzelim" dir mesala.Sinir olduğu öğretmenler hakkında konuştur mesala , durmadan konuşurlar bu konular hakkında :)

Gerisi sizin ortak noktalarınıza kalmış , film , dizi , müzik artık ne olursa...

6. Rochas

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Saçmalama sigara ile saygı olmadığı gibi bu zehirle aşk falan da olmaz.Senden küçük olması ders çalışmanızı engellemez bence yani biraz dersleriyle ilgili bir öğrenciysen ona yardım etmeyi öner tekrar yaparız falan filan ne biliyim salla işte. :P
    Haftaya nereye gideceğinizden veya nereye gitmek istediğinden bahset,nereye gitmek istiyorsa oraya götür güzel vakit geçsin seninle an an yakınlaşmayı dene(aşırıya kaçmadan) böylece ona daha yakın oldukça daha çok konuşacak birşeyin de olur. :kalp: :beer:

7. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    dediğinin şeyleri konuştum bro ortak sevdiğimiz şey hafta sonları gezmek alemlere akmak onu yapacağım 1 hafta sonra 3 aydır 7/24 mesajlaşan arkadaşlarım var ne konusuyorlar anlamıyorum :roll:

8. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    Misal birgün kapınıza geldiğinde, günaydın de. Git yanına, saçların güzel olmuş felan de, yahut parfümünü mü değiştirdin, üzerindeki güzelmiş gibisinden. Sınavlara nasıl hazırlanıyorsun, liseyi bitirince neler planlıyorsun gibisinden. Futboldan hoşlanıyorsa fenerli gibi davran felan :P

9. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    bro fakat derslerle pek arası yok yani çalışmayı sevmez

10. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    bro aynı okul kıyafeti dershane olsa haklısında hergün giydiği şeye güzel olmuş diyemem saç da aynı saç parfüm de aynı sınav konusmayı sevmez :mrgreen:

11. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    sevgilim , canım , bitanem diye gidiyor :lol: ya da sürekli ":)" smileyi veya "eee" falan yazıyorsun yani :) konuşulan bir konu yok ta ki birisinin aklına konu gelene kadar 8O

12. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    O zaman öyle birşey yap ki o sana yaklaşmaya çalışsın, misal parfüm çok önemli bu konularda. Misal ben de bir parfüm var, her tenefüs en az 2 kız gelip güzel parfüm felan yapıyor 8) Pahalı birşey de değil DP den almıştım,pm den attım adını. :mrgreen: Birde şunu yap, bayanlar onlara dokunulmasını çok sever. Yani konuşurken elinin tersiyle yüzüne dokun, omzuna dokun. Dokun yani. Abartmadan ama :mrgreen:

13. Rochas

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Mesela bugün bu kıyafet üstünde pek bi hoş durmuş falan filan salla bişeyler :mrgreen:

14. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    tamam pazartesi ilk temasımı yapacağım elimi saçına yada beline atacağım aklımda şu var birde bir tenefüste ben onun yanına gideceğim hep o geliyor.

15. Xpress4

Xpress4 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bro kızın ilgisini çeker.Falcılardan aç konuyu falcıya gittin mi gitmeyi sever misin seversen bir hafta sonu gidelimmi gibisinden ilginç konulara gir devamı gelecektir bence.

16. fx36

fx36 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    No Comment .

17. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    @Triptonic

Awwwwwwww, altın kuralımı unutmuşum ben. 7 sene peşinden koştuğum kızı, 1 sene peşimden şu taktikle koşturdum:

Hergün yanındaydım, sürekli hoşuna gidecek şeyler yapıyordum. İlk okuldaydım ama haliyle burnu kalkıyordu. Sürekli birşeyler alıp ikram etmeye çalışırdım kısacası g*tünden ayrılmazdım. Sonra umudu kestim ve 1 gün hiç yanına gitmedim. Ertesi gün o yanıma geldi muhabbet kurmaya çalıştı felan 1 yıl boyunca benim ona yaptıklarımı yaptı bana. Tabii bu sefer de ben yüz vermedim :mrgreen: Biraz risklidir ama denemeye değer, sürekli yanına git ilgilen falan, tenefüslerde de sen git yanına. Sonra bir tenefüs gitme içine dert olacak. Diğer tenefüs gitme o gelecek yada trip atacak sadece 1 gün. Sonra yokluğunu hissedecek ve tıpıııııışşş tıpış gelecek. 8)

18. Rochas

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    @Tirip
    Beline falan biraz tehlikeli olabilir.Sen bu Gökan'a uyma bro yok elinin tersiyle yüzüne dokunda falanda ters o işler omuzuna dokuna bilirsin saçınla oyna rengi çok güzelmiş hiç boyatıyomusun de ya de artık birşeyler :mrgreen: :mrgreen:

19. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    ilgin için saol bro da pek öyle seyleri seven bi kız değil ortamları sever değişik biraz ya ilk tanıştıgım gün sexi gözükmüyormuyum çağdaş demişti düşün yani açık sözlüdür bende aynen öyle dedim fizik fena ama 1.78 miş bende 1.83 yakınız yani :P

20. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    evet saçları çok güzel onu söylerim ona dikkatimi çeken bir şeydi zaten hemde hiç bahsetmedik tamam 1. diyeceğim bu eyw :muck: i want more :starving:
    Bu arada eline beline atabilirmiyim onu da tam bilmiyorum hafif çekinme var bende omzuna kesin atarım ama.