Yarın ingilizce yazılımız var da şu 4 sorunun türkçesini yazabilirmisiniz Tek ümidim sizsiniz başka sorabileceğim kimse yok lütfen :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: Yazılıda çıkacak sorular bu soruların hiç yoktan Türkçelerini öğrenmem lazım cevabı bir şekilde yazarım,bulurum sorular birbirine çok yakın ondan ayırt edemedim
1-What are you like?

2-What do you look like?

3-What does your best friend look like ?

4-What is your best friend like?

Lütfen bu yazdıgım soruların türkçesini yazın :buddha:

1-Neye benziyorsun ?
2-Nasıl görünüyorsun ?
3-En iyi arkadaşın nasıl görünüyor ?
4-En iyi arkadaşın neye benziyor ?
p.s:emin değilim 9.sınıf konusu sanırım bunlar unutmuşum. :P

@Adith işte bu yazdıkların 1 le 2 3 le 4 aynı ne farkı var bende onu soruyorum soru:

cagdassagbas33 demiş ki:
@Adith işte bu yazdıkların 1 le 2 3 le 4 aynı ne farkı var bende onu soruyorum soru:
Nasıl aynı anlamını cıkardın yahu. daral: Birinde neye benziyorsun diyor,diğerinde nasıl görünüyorsun diyor.Neyse benden iyi bilen biri yardımcı olur.9 sınıf konusu unutmuşum.

Adith demiş ki:
cagdassagbas33 demiş ki:
Nasıl aynı anlamını cıkardın yahu. daral: Birinde neye benziyorsun diyor,diğerinde nasıl görünüyorsun diyor.Neyse benden iyi bilen biri yardımcı olur.9 sınıf konusu unutmuşum.
ilgilendiğin için çok teşekkür ederim ama bu 2 soruyada vereceğim cevap aynı ör:Uzun boylu yeşil gözlü biri .... diye cevap arasında bir fark var işte onu merak ediyorum of çıkacak soru ve cevabını öğrenememek kadar kötü bir şey yok summer2:

cagdassagbas33 demiş ki:
Adith demiş ki:
cagdassagbas33 demiş ki:
ilgilendiğin için çok teşekkür ederim ama bu 2 soruyada vereceğim cevap aynı ör:Uzun boylu yeşil gözlü biri .... diye cevap arasında bir fark var işte onu merak ediyorum of çıkacak soru ve cevabını öğrenememek kadar kötü bir şey yok summer2:
Bak,1.de neye benziyorsun diye soruyor,sen uzun boylu yeşil gözlümü diyeceksin. summer4:

kızma ama aklıma başka cevap gelmiyor varsa lütfen söyle insana benziyorum demiyecem heralde :mrgreen: Ne cevap verebilirimki? bendemi sorun var anlamadım

konu hallolmuştur (Kız arkadaşıma telefon açtım öğrendim işi uyuyormuş kız uykudan uyandırdım makara: :mrgreen:

Size yemin ederim lise1de

How are you ?
How old are you ?
Fine thnx
Hello my name .....
soruyor bizim ingilizceci cocuk never ne demek diye arkadaşa baktı hoca 0 bastı valla :mrgreen:

Maynard demiş ki:
Size yemin ederim lise1de

How are you ?
How old are you ?
Fine thnx
Hello my name .....
soruyor bizim ingilizceci cocuk never ne demek diye arkadaşa baktı hoca 0 bastı valla :mrgreen:
What do you want to say :lol:

1- Sebebim sensin.
2-Beni sen öldürdün.
3-Canımdan can koptu.
4-Acıyı düşün.

Demek. makara:

Yukarı Alt