belki tepki görücem belki de banlanıcam ama haksız olduğumu sanmıyorum...

lütfen dikkatlice okuyunuz.

bugün sabah 9 civarı PLvL için 30TL para yatırdım. sabah extraloob a pm den ulaştım öğlene kadar hiç bir sorun yok... 15 gün boyunca botla kasılcaktı charım.sonra id&pw werdim.her ne olduysa sonra oldu zaten.attığım PM ler okunuyor, fakat cevap gelmiyo.Charıma giren yok.Admin den cevap yok.saat Gece 9 oldu...ortalama 12 saat önce yatırdım parayı ve yarın tatile gidicem gerçekten şuanda zor durumdayım sizden tek istediğim GERİYE PM ATMANIZ...burası o kadar seviyeli bi site ki kazıklanmak yada işimin halledilmemesi aklımdan bile geçmedi yanlış anlaşılmasın.Sadece zamanından sonra olduğu için bu boykot

WeAre

Buralıyım
Bu siteye para yatarıp da hizmet alamayan kişi yoktur.Ha belki vardır onların da parası iade edilmiştir.Okan beyin işleri çok yoğun.Mutlaka sizinle ilgilenecektir.Günde 1000 tane pm alan bir kişi belki görmemiş hatta hiç birine bakmamış olabilir.Biraz sabır rica ediyoruz.

Gönderilen Mesajlar;

Gelen Mesajlar;

Giden mesajlar okunmadığı zaman yanında kaç mesajınız okunmadıysa parantez içinde (1) (2)[ne kadar mesajınız okunmadıysa] yazar ve benimkinde hepsi okunmuş gözüküyor :cry: :think: :confused1:

Nescafe

Öğretiyorum
hacım sakin ol okan'ın da işler çok yogun gurbet ellerde mühendislik yapıyor biraz sabır et ilgilenceğinden eminim :wink1:

Ps:Birazcık Takıl sen gelince ilgilencektir :D

WeAre

Buralıyım
Okan bey siteye gece geç saatlerde girme imkanı buluyor.Biraz sabır etmenizi rica ediyoruz mutlaka işleminizi gerçekleştirecektir.Bizde alışveriş yaptık bizde bekledik.Bu site çok büyük bir site.Herşeye yetişmek yanında da özel hayatınızla ilgilenmek çok zor.Biraz anlayış rica ediyoruz.

bana kalsa ben 1 ayda beklerim ben bu sitenin dürüstlük üstüne kurulu olduğunu biliyorum zaten tek sorun yarın 3 haftalık tatil programımın başlıcak olması.premium ve acelem olmasa hiç sorun diil 1 ay bile beklerdim.

Yukarı Alt