1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

KubricK

1. syntaxerror

syntaxerror Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İsmini usta yönetmen, ilim irfan sahibi kişilik, propagandist filmlerin mimarı Stanley Kubrick den alan birliğimiz 4 ay evvel OzzyTazzY, SERGUZEST tarafından kuruldu.5 level MANAS guildini, guild içinden güvenilen bir elemanın disband etmesiyle, hem yeni bir isme, hem yeni bir yapılanmaya girdik.
    Guildin belli başlı kuralları olmamakla birlikte, dayanışma, sohbet, yardımlaşma olmazsa olmazlarımız arasındadır...
    Şuan içinde bulunan kalabalık birbirini yaşça tanımaktan ziyade, birbirimizin hayat görüşü, espri anlayışı, değer yargılarını da bildiğinden, saygı ve sevgi çerçevesinde herkesin fikrini hür biçimde paylaştığı bir ailedir...
    Yaş hududu 18 ve üstü olmakla beraber, düşünce yapısı kuvvetli minik arkadaşlarımıza da kapılarımız açıktır.Küfürlü dille guild tabanında asla yazışma yapılmamasına ayrıca özen gösteririz.
    A Clockwork Orange, Full Metal Jacket,The Shining, Spartacus, Barry Lyndon, A Space Odyssey, Dr. Strangelove iyidir, severim, Kubrick'i ve sanatını da severim diyorsanız, yukardaki iki kullanıcıya gün içinde PM atıp kapımızı kırabilirsiniz...
    Kubrick : büyük uluslar her zaman gangsterler gibi davranmışlardır, küçük uluslar ise fahişeler gibi!

2. M ' BiLGiN

M ' BiLGiN Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci.
    abı ozan abı nasılsınız ben blacckhan hanı szıın eskı eleman :)

3. karanlık

karanlık Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    blacckhan konuyu açan ozan değil:)
    adı murat :wink1:
    MANAS guildini guild içinden biri dağıtmamıştır !
    bu arada KubricK ile ilgili kısa bir bilgi konuyu açan kişi bu guildde değildir.

4. Kosmer

Kosmer Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başarılar.