1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ksroda start gelmeyenler içeri

1. Salvation

Salvation Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Hotspot Shield artık ksro oynıycaksınız :)

Tanıtım
    Türkçe
    100% Sanal Gizlilik Ağı(VPN) Hotspot Shield bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik oluşturur Bu güvenlik sayesinde hackerların bilgisayarınıza erişimini engelleyebilirsiniz Bu sayede email, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla alınamaz Ücretsiz bir program olan Hotspot Shield ile kablosuz ağlardaki korsan ve virüs tehlikeleri tarihe karışıyor

Programın bir güzel yanıda şu, Erişime engelli sitelere proxy sunucuları üzerinden erişmenize olanak tanıyor Bu güne kadar bir çok program denedim yasaklı sitelere girebilmek için fakat (Youtube, cam4com gibi) bir ikisinin dışında bir çok siteye yinede giremiyordum, Artık bu programla giremediğiniz site kalmayacak ve bütün banlı ip oyunlarada bunla girebilceksiniz

Çalıştığı İşletim Sistemleri:

Windows Vista
    Windows XP
    Windows 2000
    Mac OS X (10.5 Leopard)
    Mac OS X (10.4 Tiger)

http://www.indirbir.com/hotspot_shield_1.04_26623.html

burdan yükleyebilirsiniz program çok kolaydır masaüstüne oyunu kurduktan sora hotspot shield launcher geliyor tıklıyorsunuz köşede çıkıyor internet explorer ı açıyoruz araç çubuğunun orda hotspot shield die bir yazı yazıyor tıklıyoruz artık baglanmasını bekliyoruz eyer sarı yanarsa bağlanıyordur yeşil yanarsa bağlanmıştır iyi oyunlar ...

2. Prisoners

Prisoners Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ARIN GIDA ALKOLLÜ İÇECEKLER - MEŞRUBAT PAZARLAMA
    Ellerine sağlık. Aferim yunuz

3. Salvation

Salvation Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar: