1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ksro yard'm lutfen azicik kaldi oyuna girmeme yardim

1. lordcen

lordcen Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslara oyuna giriyom id pas yaziyom imga code kore harfiyle geliyor nasil yapacam kore dil paketinide yukledim lutfen yardim

2. SiNoPLeEe

SiNoPLeEe Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    o hep bizdede öle değiştirme gibi bi şansın yok :wink1:

3. queslacks

queslacks Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dınle benı kardesyım kore dıl paketını yukledıysen baslat denetım masası bolge ve dıl secenekleri ne gır Turkce yap dıller yazan yere gec dogu asya dıllerı dosyaları uyklensın dıceksın format cd sınden yuklıceksın bılıosundur daha sonra gelişmişe gecıceksin ordada korece yaptıktan snra
    Pc res atıcak
    sonra korece olucak pc lakın olmassa sag alt kosedekı dıl cubuguna sag tıkla ayarlar de tr yazan yere yanı varsayılan gırıs dılını korece yap orada yoksa ekle dıceksın korece secceksın varsayılan dılını korece yapıcaksın konu kapandı yardım edebıldıysem ne mutlu bana kolay qeLsın Serverım : Ters A ıle baslıo Nıckım: Hit0rDie Lv 17 FF Sp : 12381 degısııo xD ama

4. lordcen

lordcen Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oho vallahi bitım ksro dan image code geliyor yaziyom kare geliyor araştirdim xp ni değiştir dediler gittim vsro u indirdim image code inglilizce mediap2 de var şimdi oyundayim vsro4ever benden tavsiye herkez vsro ya gellsin ksro nun image codesini yazmak yaklasik 15dk alir hadik alin saglicakla