Arkadaşlar öncelikle konuma baktıgınız ıcın tşk ederım birde yardım amaclı bır msj atarsanız cok sevınırım,

Arkadaşlar bende isronun yogun sıtresınden bunalan bazı arkadaşlarım gibi yenı sro kesfetmeye karar verdım ancak burada gordum kı yok vsro ymus yok k sroymus yok cart sroymus yok curt sroymus bir suru sro gordum (alt tarafı 5 tane:D) neyse,

sımdı ben sızden nemı ıstıyorum sunu ıstıyorum arkadaşlar

1.BOt bedava
2.isro ıle aynı updateler(jg cave medusa fln olması yanı)
3.easy yada populated olması serverlerın

evet arkadaşlar bu ıstedıgım ozellıklerı barındıran server varmıdır varsa bir zahmet yazarsanız cok mutlu olıcam herkese ve herseye ragmne tşklerımı sunmayı borc bılırım her turlu yardımlarınız ıcın iyi günler hayırlı forumlar...

Server
Assos
Takımı
Besiktas
KSro Var Bende Aynen Senin Gibi Oldum Oraya Geciyim Dedim Ama Image Kod Var Orda da Korece Onu Beceremedim :S

tsro bot yok ama yakında cıkar 5 server 2si populate 3. easy + 1 8 16 24 32 48 e kadarmı ne sos silahlar veriyor sana npcden alıyon + her 5 lvlde bi %100 speed kağıdı 20 tane + her 10 lvl de %100 exp sp kagıdı oda 3 tane ksro image kod kötü csro bot var bu dediklerim

tsro ingilizce media.pk2 çalışmıyo, sadece launcher ingilizce oluyo ama oyun kare kare...

breslav demiş ki:
tsro ingilizce media.pk2 çalışmıyo, sadece launcher ingilizce oluyo ama oyun kare kare...
Hayır ingilizce oluyor... Siz yapamamışsınızdır.. bizzat kendim oynadım ingilizce olarak...

Doma$no

T-Sro Ya gel derim Bot Var İngilizce De yapıyosun oyunu Roc var Silk İtemleri stallarda satılabiliyor Botuda koyacağım yakında siteye oyunu İngilizce yapan Cleinti Koydum..

P ile başlayan serverdayız gelirseniz Seviniriz...

Yukarı Alt