KSRO'ya naptıysam üye olamadım.Opera,Firefox,IE ve Chrome'dan denedim ancak hepsinde 2. bölümde kutuya tıklayamadım.IE ve Firefox'ta bir program yüklendi ona rağmen kssnlerin yazıldığı yerde kutuya tıklayamadım.İşin özü üye olamadım :mrgreen: .Ve şimdi üyelik lazım birisi üyelik atarsa sevinirim :sfff:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tıklayamam sorunu herkesde var gördüğünü elinle yazacaksın. Ben de yaptım fakat hiç açamadım acc.

AlperFB demiş ki:
KSRO'ya naptıysam üye olamadım.Opera,Firefox,IE ve Chrome'dan denedim ancak hepsinde 2. bölümde kutuya tıklayamadım.IE ve Firefox'ta bir program yüklendi ona rağmen kssnlerin yazıldığı yerde kutuya tıklayamadım.İşin özü üye olamadım :mrgreen: .Ve şimdi üyelik lazım birisi üyelik atarsa sevinirim :sfff:
Kuzenimle aynı durumdayız. Bende aynı yollardan geçtim fakat 2.bölümde yeşil kutuya tıklayamadım :mrgreen: Kısacası banada bir üyelik lazım.Üyelik verecek bir arkadas olursa seviniriz :think:

Unforgiven demiş ki:
Tıklayamam sorunu herkesde var gördüğünü elinle yazacaksın. Ben de yaptım fakat hiç açamadım acc.
Orada elle yazılıcak bir yer yok sanırım yanlış anladın.KSSN ve altına rakamları yazdıktan sonra altta ki onay butonuna basamıyorum.

AlperFB demiş ki:
Unforgiven demiş ki:
Orada elle yazılıcak bir yer yok sanırım yanlış anladın.KSSN ve altına rakamları yazdıktan sonra altta ki onay butonuna basamıyorum.
aynen öyle :roll:

Mozilla ile deniyorsanız birde internet explorer ile almayı deneyin.Aynı sorunu bu şekilde hallettim.

Trezeguet demiş ki:
Mozilla ile deniyorsanız birde internet explorer ile almayı deneyin.Aynı sorunu bu şekilde hallettim.
AlperFB demiş ki:
[url=http://img17.imageshack.us/img17/2503/safsafggsz.jpg]http://img17.imageshack.us/img17/2503/safsafggsz.jpg[/url][/img*][/quote]

SS eklendi bu arada. :coffee:

I_nterpoL demiş ki:
nasıl üye oldunuz. sorunu nasıl halletiniz yahu :D
IE ile yaptık.Sabit konularda ki gibi yaptık.O geçemediğimiz yerden önce bir yazı çıkıyordu ona evet diyorduk halbuki hayır demek gerekiyormuş hayır dedik ve gerisini sabit konulara uyarak yaptık.

[성인]로도스 Serverina beklerim.

Eger surekli online tutabilirseniz chari sizinle ozel gorusmek isterim charlarinizi acmadan once (Elimde char var.)

MSN imi PM den isteyebilirsiniz.

Şuan oyunu indirmekteyiz.Kuzen indirdi 8mbit diye bende ise 1mbit olduğundan hala indiremedim.

Şuan oyunu yüklüyorum herşey hazır oldugunda msj atarım. buraya oyundaki ismini yazarsan sevinirim.PM atarım :mrgreen:

Oyuna girmek için Hotspot Shield olmazsa olmaz bir program mı başka türlü bir giriş imkanı yok mu ?

Bu arada benim indirmem 2-3 günü bulucak gibi.KSRO'nun kendi sitesinden idm ile çok yavaş download yaptığı için durdurdum şimdi rapid ile başladım oda jdownloader ile anca 2-3 güne inicek yarın evde olmayacağım için :think:

AlperFB demiş ki:
Oyuna girmek için Hotspot Shield olmazsa olmaz bir program mı başka türlü bir giriş imkanı yok mu ?

Bu arada benim indirmem 2-3 günü bulucak gibi.KSRO'nun kendi sitesinden idm ile çok yavaş download yaptığı için durdurdum şimdi rapid ile başladım oda jdownloader ile anca 2-3 güne inicek yarın evde olmayacağım için :think:
Kuzen geç 8mb'e bak keyfine :mrgreen:

AlperFB demiş ki:
Trezeguet demiş ki:
AlperFB demiş ki:
[url=http://img17.imageshack.us/img17/2503/safsafggsz.jpg]http://img17.imageshack.us/img17/2503/safsafggsz.jpg[/url][/img*][/quote]

SS eklendi bu arada. :coffee:[/quote]

[quote="AlperFB"][quote="I_nterpoL"]nasıl üye oldunuz. sorunu nasıl halletiniz yahu :D[/quote]
[size=5]IE ile yaptık.[/size]Sabit konularda ki gibi yaptık.O geçemediğimiz yerden önce bir yazı çıkıyordu ona evet diyorduk halbuki hayır demek gerekiyormuş hayır dedik ve gerisini sabit konulara uyarak yaptık.[/quote]

8) 8)

Yukarı Alt