Lütfen ksro da nasıl silk alabileceğimi söylermisiniz acaba o kadar para biriktirdim silk alıcak yer yok . :mrgreen: Nerden alabilirim acaba :think: Durmadan ksamak istiyorum paralrı toplamak zor gelio bi hayvan alıımda toplasn şunları :mrgreen: :lol:

''ksroda silk alımını hiçbirimiz yapamayız sahte vatandaşlık nosundan başımıza bi iş gelebilir . sonuçta izinsiz bi başkasının haklarını kullanıyoruz bu bariz suçtur '' diye düşünüyorum ben .:D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
__AzuLa__ demiş ki:
''ksroda silk alımını hiçbirimiz yapamayız sahte vatandaşlık nosundan başımıza bi iş gelebilir . sonuçta izinsiz bi başkasının haklarını kullanıyoruz bu bariz suçtur '' diye düşünüyorum ben .:D

aynen öyle bizde tasvip etmiyoruz :thumbsup:

bu arada bi sorum var yazdım çoğu yere ama cevaplaya yok özelden msjda atamıyorum admin sna .. burdan yaziim snde inş çabuk görüp cevaplarsın =) .. = ksroyu normal sro yüklüykemi kurucaz yoksa sroyu silipmi kurucaz ?

__AzuLa__ demiş ki:
bu arada bi sorum var yazdım çoğu yere ama cevaplaya yok özelden msjda atamıyorum admin sna .. burdan yaziim snde inş çabuk görüp cevaplarsın =) .. = ksroyu normal sro yüklüykemi kurucaz yoksa sroyu silipmi kurucaz ?
Tabi sro gibi ayrı bir client var.

Yukarı Alt