ben hangisi blade hangisi wiz silahı hiç anlamadım xDDD yalnız bu oyunu indirecegim lütfen bir download linki pm olarak

beyler bu sadece bir kale ırk die birşey yok ve şunu iyi anlayın islam ırkı hakkında bilgi vermiyorlar fakat SilkRoad namı diğer İpek Yolu çinden başlayıp İstanbulda bitmektedir ve bu uzun yol arasında islam bölgeleride vardır çöller ve bir kaç kale oyun tamamen gerçegi yansıtıyor çin ve avrupa geldi fakat İslam gelmedi geleceginden emin olabilirsiniz dielimki bu gelmediki ki 100 de 100 gelicektir oyuna girerken yada oyunda bir yere ışınlanırken oyunda olmayan karakterler görüorsunuz yada oyunu yüklerken bunlar muhakkak gelecek olan karakterlerdir ve muhtemelen İslam adı altında gelicekler buyrun size bir video http://www.youtube.com/watch?v=nfLuuc46EV8 bu video 140 lvl haritasını göstermektedir biliorsunuzki oyun 140 lvlde sona ermektedir buda oyunun son hali kesin dogru demiyorum ama bana dogru gibi geliyor bu konuyu açan arkadaşım şu duyguyu vermiş insanlara İsmalm ile alakası yok gelicek olan paketlerin sadece yeni bir kale gelicek oda Mısırlara özgü yanlış^^ onu bilmesi iyi olur

Üstteki resim konusunda hepinizi mantığa çağırıyorum.Haritanın dışına bakın constantinin limanını görürsünüz.Peki giriş videosu değişmedimi?Sonuç:Üstteki o resim fakehalk arasında söylenen tarzı ilede "feyk"dir. :wink1:

Yukarı Alt