Sayın manager teşekkürler birde Data.pk2 yi upload edermisiniz guncelleme cok uzun sürüyorda.Pk2 için teşekkürler

BiG BoY

Öğretiyorum
arkadaşlar nolur kafayı sıyırcam bu updating den dolmuyo ne kadar uzun sürüyo ilgilenen biri datayıda upload edebilir mi lütfen.

kardeşim her yere yazıosun bi datayla olcak iş deil bu oyun hata vericek sadece datayı alırsın media ve particles e de bişiler atıo sen diosun ki sadece datayı upload edin...

Linkler gayet iyi sekilde calisiyor fakat image codu korece nasil gircez ben kendim yaptim bi keresinde ondada korece yazilmaz oldu/

Black Rain demiş ki:
Değerli KSRO oyuncuları,

Son update ten sonra KRO media pk2 si editlenemiyordu. Ve birçok kişi Korece olarak oyunu oynuyordu.

En güncel KSRO İngilizce Media.pk2 artık bu topicte. ^^

Download
Download
Download

*Special Thanks Kemalist

Saygılarımızla;

KRO Deil KSRO Olucak :P Direk Gözüme Çarptı Media İndiriyor Herkez Her Versiyonda Bi Gerek Yok Buna PK2 Edit i AnlatalımOnu Yapsınlar Çalışan Editör Bende Var^^

Lİnkler Çalışıyor emeğinize sağlık. Güzel paylaşım fakat
1.639 a update ediyor veee sadece görevler ingilizce oluyor.Diğer her şey gene korece kafayı yicem yha.
en azından unqieler olsa süper olur diğerleri zaten ezberimde.
Yardımlarınız için teşekkürler.

xusertm demiş ki:
Lİnkler Çalışıyor emeğinize sağlık. Güzel paylaşım fakat
1.639 a update ediyor veee sadece görevler ingilizce oluyor.Diğer her şey gene korece kafayı yicem yha.
en azından unqieler olsa süper olur diğerleri zaten ezberimde.
Yardımlarınız için teşekkürler.

Şu anda çalışmıyo zaten yenisi gelicek. Normalde hemen hemen herşey inglizce. Uniqeler de dahil :thumbsup:

Yukarı Alt