BiG BoY

Öğretiyorum
yetkili güzel insanlar arkadaşlar kardeşler nolur yardım edin kafayı yicem yaw.bu nasıl bir update bi dolmuyor abimden zaten zor izin alıp oturuyorum ondada update bekliyorum olmuyor bitmiyor eror code veriyor kafayı yicem.

arkadaşlar data.pk yi upload edermisiniz onu indirip yükleyince updating yapmıyodur herkez bundan şikayetci güzel exl yetkilileri yada arkadaşlar yardım edin vallahi kafayı yicem.

kardeş datayı da yüklesen yine okadar beqliceksin ayrıca sadece dataya deil media felanda yüklemek gerekicek update i beqle daha iyi gece bırak sabaha hazır halde bulursun :wink1:

BiG BoY

Öğretiyorum
emre67380 demiş ki:
kardeş datayı da yüklesen yine okadar beqliceksin ayrıca sadece dataya deil media felanda yüklemek gerekicek update i beqle daha iyi gece bırak sabaha hazır halde bulursun :wink1:
olmuyo işte oyle ben hotspot shield le giriyorum arada bağlantı kopuyo hostpot sheild de oyunda update yaparken eroer code (4) veriyo bide abim var yoksa bırakırım niye bırakmıyım.

BiG BoY

Öğretiyorum
emre67380 demiş ki:
ozaman olmaz işte sadece datayla olcak iş deil
kardeşim senin dediğin doğru ama sende bi düşün 2 saat bekliyosun %40 oluyo zorla sonra noldu hotspot shelidsarı oluyo napmam lazım kafayı yicem ya bi hal çar göster bu arada sorularıma cvpladığın için teşekkürler.

Captain_Price demiş ki:
Ksro nun canı cehenneme kardeşim dataya fck oyuna fck bende gece bıraktım updateye sabah kalktım eror verio fck

küfür yasak kardeş nie küfür ediosun ki normal dosyayı yükle bırak gece sabah hazır olur dioz anlamıonuzki...

Tekirdağ/Çerkezköy ilçesi Alperen Ocakları..FcK PK
emre67380 demiş ki:
Captain_Price demiş ki:
Ksro nun canı cehenneme kardeşim dataya fck oyuna fck bende gece bıraktım updateye sabah kalktım eror verio fck

küfür yasak kardeş nie küfür ediosun ki normal dosyayı yükle bırak gece sabah hazır olur dioz anlamıonuzki...
''bende gece bıraktım updateye sabah kalktım error '' Sende bunu anlamıyon o zmn ?

BiG BoY

Öğretiyorum
Captain_Price demiş ki:
emre67380 demiş ki:
Captain_Price demiş ki:

''bende gece bıraktım updateye sabah kalktım error '' Sende bunu anlamıyon o zmn ?
aynen kardeş adam eror veriyo diyo sen hala diyosun ki akşam bırak.

ozaman sende başında beqle daha ne diyim ben... direk mediayı yüklersen hata verir sora nie hata verio diyonuz... daha karışmıyorum

Yukarı Alt