KSRO da oynuyorum ve benim 5-6 tane arkadaşım var eğer gelmek isterseniz her konuda yardımcı olabilirim :) kalabalık olabilirsek guild kurma gibi bi durumuda gözden geçiricez :)
Bilmeyenler için KSRO bilgileri

Oyunda 4 serverda 3 populated 1 easy yani tek tık gibi bişey serverlar boş
serverda unique koşturanlar var ama exp ve sp durumu normal isro gibi olduğu için çoğu kişi kasma durumunda :D
Oyun yeni legend lX e geçti yani legend 8 versiyon 1.637 suanda yeni şehir ve yeni harita geldi araplar mısırlılar fln gelmedi onuda söyliyeyim sadece mob lardan yola çıkarak ortaya atılmıs bi söyleşidir bu :) moblar mumya faso fiso o tarz olunca dili düşük bi adam ortaya atmıs arap ırkı gelicek diye :) neyse her konuda yardımcı olabilirim gelenlere 67 lvl wizard charım var :) istiyenlere parasal ve exp bakımından yardımcı olurum :) gelmek istiyenler karşılaştıkları sorunlarıda bu topic altında paylaşsınlar elimden geldiği kadar yardım edicem :)

selamlar ben ksroda oynuyorum yegenimin 98lvl wizard chari var Shakuna oynayanlar bilir MooNStaR guildimiz var ve 45 kisiyiz ortalama 20kisi online surekli 90 85 80 72 lvl olan arkadaslar var gelmek isteyen arkadaslar 3 serverin birlesmesiyle olana gelsinler

Bende gelmiştim bir ara ama sıkılıp silmiştim :) Yeniden dönüyorum çevre edinirsem çok mutlu olurum haydi bakalım..

beyler ben a.tim b'rtane car adi Devil_StreeT giri;teki server listesinde 3/serverda oynuyorum

BiG BoY

Öğretiyorum
bende geliyorum arklar ksro ya çokğunluk nerdeyse o servere geliyim buraya yazın bide sizce ne kuriyim arklar ?

isildur demiş ki:
selamlar ben ksroda oynuyorum yegenimin 98lvl wizard chari var Shakuna oynayanlar bilir MooNStaR guildimiz var ve 45 kisiyiz ortalama 20kisi online surekli 90 85 80 72 lvl olan arkadaslar var gelmek isteyen arkadaslar 3 serverin birlesmesiyle olana gelsinler

Yiğeninmi -_- Mücahit Abi 32 Yaşında Sen Kaç Yaşındasın Acaba ? :D

Kardeşim bende geliorum Nick İ SOLERİM UPTADESİ BİTİNCE bana serverı solersen oraya gelirim yardımcı olursun muhabbet dlnda yaparız saolasın şimdiden

bu 3 server ın birleştiği server da char açtım hatta şuan farm yapılıo biri denk geldi kasıyor sağolsun. oyundaki nick HaMaYa forumda da aynı zaten eğer ki aynı server da olduğum kişiler varsa bana ulaşabilirlerse sevinirim char ı daha yeni açtım. :oldie:

Yukarı Alt