Arkadaşlar ksro ya başlıycam bi türlü başlıyamadım :D
sorun şu oyunu yükledim patch atılmış dosyalarını arkadaştan alıp değiltirdim oyunun açıldığı anda ekran kartı hatası alıyorum çok acil yardımlarınızı bekliyorum :cry:

%80 düzelir düzelmesse pc özelliklerin yeterli değildir hafızan çok doludur vs. vs.

pc son özellikte ekran kartı v.s driver şuan iniyor inş. olur şimdiden teşekkürler

güncelleme yaptım olmadı tek deneyeceğim şey kaldı oda oyunun kendisinin update yaptırtmak

ekran kartı 512 ram 4gb çift çekirdek amd 2.7 320hdd oyunun kralını çalıştırıyo bütün silkroadlarıda çalıştırıyor ancak ksroda sorun yaşadım onuda şuna bağlıyorum(başka mantıklı bişey gelmiyor aklıma) oyunu yükledikten sonra çok uzun sürdüğü için oyunun pk.2 dosyalarını arkadaşımdan alıp kendi pc me kopyaladım updatei ben yaptırtmadım yani şimdi update yaptırıyorum 4saat sonra tekrar dönücem size :D

Sorun çözülmüştür hata bu siteden indirdiğim setup daydı ksro nun orjinal sitesinden indirdiğimi kurdum ayrıca update 5dk sürdü sürmedi Arcadia sanada teşekkür ediyorum yardım etmeye çalıştığın için ...

Yukarı Alt