Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir Türk KSRO'Da 105 lvl öyle mi ellerinden gözlerinden öpüyorum kuzum helam olsun :muck:

Ksro da sonuçta bir silkroadonline aynı iSro gibi tek fark Ksro da bot yok ve de yasak olmaması da bence çok iyi bu şekilde oyuncular daha fazla zevk alıyor oynadıkları oyundan :detective:

Hacım botla kasıp oyundan zevk alamamak var bi de elle pt ile kasıp en azından kendi emeğinle lvl atlamak var. Şahsen ben botla kasarken isro da hiç zevk alamıodum ama Ksro ya başladım pt yapılıyo çok güzel hergün düzenli pt bulunabiliyor her lvl için guildler kendi içlerinde lvl larına göre pt ler düzenliyorlar bence bota bağımlı olmamak oynadığın oyundan her dakika zevk almak lazım :thumbsup:

Vay ugur guzel resimler beni bi alexe gecirip biraktin insan bi turlatir ^^

Tesekkur ederim yorumlar icin
olur ozan ^^

arkadaslar bu arada sunu belirteyim bizim serverda 105 olan 3 turk var Shakuna. SunDonNa ve BiLGe_KhaN
sirasiyla once shakuna sonra sundonna 105 oldu yanlis anlasilmasin ben ilk degilim :)))

Sizleri vallaha tebrik etmek istiyorum.Oyunu ingilizce oynayabiliyorsunuz.Ben hayatta KSRO yu ing ce oynamam. :D Yaşasın Korece 한국어 사랑

Takımı
Galatasaray
Taotekno demiş ki:
Sizleri vallaha tebrik etmek istiyorum.Oyunu ingilizce oynayabiliyorsunuz.Ben hayatta KSRO yu ing ce oynamam. :D Yaşasın Korece 한국어 사랑
Bende korece oynardım , bazı terimleri bakıp yazıodum.
bknz: pt sınırını düşürmek için vkxlfpq... hatırlamıyorum tam ordan bakıp yazıodm işte^^

Bu arada pt güzelmiş.Ama 아케루(109)lar da daha iyi kasarsin sanirsam.Ordan novva da dusuyo hem :D bana dustu ve geldi :D

Takımı
Galatasaray
Taotekno demiş ki:
Bu arada pt güzelmiş.Ama 아케루(109)lar da daha iyi kasarsin sanirsam.Ordan novva da dusuyo hem :D bana dustu ve geldi :D
Senin oynadığın serverda kimse yok ki :mrgreen:

SarkoLata demiş ki:
Taotekno demiş ki:
Hem benim serverda hiçkimse olmayınca noluyo?Sizin türk benimde koreli arklarım var :D
Daha güzel işte :D
1 kişi daha var benle beraber türk :D

Takımı
Galatasaray
Taotekno demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
Taotekno demiş ki:
Hem benim serverda hiçkimse olmayınca noluyo?Sizin türk benimde koreli arklarım var :D
Daha güzel işte :D
1 kişi daha var benle beraber türk :D
2 olcak ( rıfat kadir )
ayrıca ben de eskiden ordaydım , diğer sv. hiç geçmedim. benim koreli arklarım 10taneydiyse tr 1 taneydi^^

SarkoLata demiş ki:
2 olcak ( rıfat kadir )
ayrıca ben de eskiden ordaydım , diğer sv. hiç geçmedim. benim koreli arklarım 10taneydiyse tr 1 taneydi^^
Senin nick neydi bizim serverda oynadığın zaman.Birçok Türk geldi bizim servera konuştuklarımın bir çoğunu sizin servera gönderdim.Orda 105 Türkler var diye :D .Bide bizim serverda latin sayısı yükseldi birden.Adamlar guildce medusa ya gidiyor Söyleyinde sizin şu polonyalılar bizim servera gelsin.Latince den bıktım. :D summer4:

rsroda bizim ptlerde böyle oluyo ama biz 2 bard yerine 1 wiz fazladan alıyoruz ve warrior bulmak çok zor tembel bütün warriorlar

Yukarı Alt