Merhaba. Sizlere Ksro Auto Select Media.pk2 ve Distance Ayarını Ayrıntılı Bir Biçimde Anlatmaya Çalışacağım :starving:

Öncelike Şunu Bir İndirelim:

- Resim Silinmiş.

//

//

- Resim Silinmiş.

Yukarıdaki İşlemi Yapmak İstemiyorsanız Bunu Deneyin eğer bunu Yapamazsanız Onu Yapmak Zorundasınız..
Vista Kullanıcıları Sağ Tıklayıp Yönetici Olarak Çalıştırsın..

Herkesi Öpüyorum :muck:

Saygılarımla

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannesss harika bir topic olmuş mino bu konuyu kimlerle yaptın nasıl yaptın bana pm atar mısın kuzum hemen up listeme adını yazacağım mucX :kalp:

extraloob demiş ki:
ohannesss harika bir topic olmuş mino bu konuyu kimlerle yaptın nasıl yaptın bana pm atar mısın kuzum hemen up listeme adını yazacağım mucX :kalp:
tek başıma bu kadar anca oluyor abi :dance:

nedense bizim yaptığımız konular hemen silinip siz açıyosunuz ve hemen sabit yapıyorsunuz benim açtığım konu nerelerde merak ettim...

eme saygı ama bizde emek verip yaptık !

emre67380 demiş ki:
nedense bizim yaptığımız konular hemen silinip siz açıyosunuz ve hemen sabit yapıyorsunuz benim açtığım konu nerelerde merak ettim...

eme saygı ama bizde emek verip yaptık !
Reklamsız bir konu paylaşınca siliyormuyuz....

bu konu seninki açılmadan önce bizim elimizdeydi sadece kontrol ediyorduk :wink1:

merak ediyorum neresinde reklam vardı?.... öle diyorsun ama ben açıktan sonra açıyorsun... dicek bişey bulamıyorum artık şu forumda yaptığım bi konuyu beğenen çıksa şaşardım zaten...

emre67380 demiş ki:
merak ediyorum neresinde reklam vardı?.... öle diyorsun ama ben açıktan sonra açıyorsun... dicek bişey bulamıyorum artık şu forumda yaptığım bi konuyu beğenen çıksa şaşardım zaten...
distance ayarı sromax'den çalıntı.. ve çalışmıyor.. ayrıca her tarafı reklamlarla dolu

konu tartışması yapıcak isen bu konuyu senin üstüne çevirebiliriz..

Arkadaşlar çalışıyormu çalışmıyormu..? reklamlı reklamsız Ksro oynayan herkesin sabırsızlıkla beklediği topicte bence autoselect üzerinde yoğunlaşalım.

Yukarı Alt