burdaki sadece resimlerle o konuyu bir mi tutuyorsun nasıl yapmayı düşünüyorsun acaba 11 dg itemini 12 dg biliyormusun
hayır ozaman bak öğren sonra gel bir teşekkür et daral:

GNR

rank8
İyi yada kotu diye yorum yapmacağım ancak şu kesin farklı ilk kez direk item getirmek yerine geliştirmek düşünülmüş ve bunu hunter / thief kıyafetlerde oldugu gibi yaparlarsa süper olur yerden çıkan scrolllar ile phy / mag / yada common sekilde silah upgrade edilirse daha zor ve guzel olur
genel olarak resimleri begenmedim ancak oyunda farklı gozukecegine eminim tek derdim keşke garment set eskisi gibi bol pacaya donse daha estetik ve guzel gozukuyor aksine jean gibi daraltıyorlar :D

SirGLooMy demiş ki:
burdaki sadece resimlerle o konuyu bir mi tutuyorsun nasıl yapmayı düşünüyorsun acaba 11 dg itemini 12 dg biliyormusun
hayır ozaman bak öğren sonra gel bir teşekkür et daral:
belki sen bana ö.m atıp al kardeşim konunu bu kodlarla değiştirirsen daha ilgi çekip acıklayıcı olur diyemezmiydin ? =)
Belki o zaman bende öğrenirdim :nod:

Tony Montana demiş ki:
KimYooShin demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
viewtopic.php?f=11&t=247985&hilit=
hertürlü sorunuza buradan yanıt alabilirsiniz
bu konuyu editliyemiyormusnuz :S illa kendiniz ^^
Kesinlikle öyle bir amacımız yok. Öyle anladıysan ben özür diliyorum. Sadece o topic daha geniş çaplı olduğu için böyle söyledi arkadaşım heralde :muck:
anlayışın için teşekkürler :kalp:

SuS3 demiş ki:
RequieM demiş ki:
bence chin silahların çoğu önceki degreelerin kopyası olmuş, hele bow bildiğin sinnoktan farksız (9d) ki blade e baktın mı direk aklıma 10dg blade geliyo, spearda zaten 11dg den neredeyse farksız, bi kalkanı begendim , azcıkta glavieyi ki oda bildiğin 64 staff lan :D
daral:
adamın benzettiklerine bak ya ne alaka onlarla :mrgreen: :mrgreen: harbiden daral:

GNR

rank8
Muhtemelen 1 - 2 ay icerisinde bizede gelir Bakınız meslek ile ilgili update yaklaşık 1 gibi isro'yada geldi ve ortak kanı son legend super luzumsuz oldugu ve herkes bıkmış durumda muhtemelen joymax stilini bozmaz haziranda yeni legen gelir bizde esitleririz tekrar ksro ile

Yukarı Alt