'Kriz'toph Daum!
Fenerbahçe yönetimi tarafından tehdit edildiğini öne süren Daum'un sözleri gündeme bomba gibi düşerken, suçlamalara oğlu Marcel devam etti: Altyapıdaki kardeşimi bile uzaklaştırdılar.

“Hiç unutmuyorum: Başkan, Trabzon maçından sonra soyunma odasına geldi ve yüksek sesle bizi azarladı. Beni, babamı ve Ayhan Tumani’yi. Sesini o kadar yükseltmişti ki, futbolcular şok oldu. Ne yapacağımızı şaşırmıştık. O maçtan sonra da kulüp yetkilileri bize psikolojik baskı uyguluyor. Zor günler geçiriyoruz. Kardeşim altyapıda oynuyordu. Onu da uzaklaştırmışlar. Kulüp babamı aramış. Yarın (bugün) İstanbul’a gidiyoruz. Moral olarak kötü durumdayız...”

Her kaçan şampiyonluğa bir bıçak!

Christoph Daum, 2005-2006 sezonunda Denizli’de Galatasaray’a kaptırılan şampiyonluğun ardından rahatsızlanmış ve ülkesine döner dönmez kalçasından ameliyat olmuştu. Daum’un kaderi, 2009-2010 sezonunda Bursaspor’a kaptırılan şampiyonluğun ardından da değişmedi. Almanya’ya gider gitmez bıçak altına yatan tecrübeli teknik adam, bu kez bağırsaklarındaki problemi çözdü. Galiba Daum’un alın yazısı da bu: 2 kaçırılan şampiyonluk, 2 ameliyat, 2 veda!

Yönetime mesaj çekti

Daum, dün Fanatik’te yayınlanan sözlerinin gündeme bomba gibi düşmesinin ardından Sarı-Lacivertli bir yöneticiye mesaj çekti. Alman hoca, “Yanlış şeylerin yazıldığını öğrendim. İstanbul’a geldiğimde tüm bunları konuşuruz” ifadesini kullandı.​

Fanatik ^

Yukarı Alt