NiGHTMaRe

Aileden

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından Juventus’un talip olduğu, Rusya’nın CSKA Moskova takımında forma giyen Milos Krasiç, takımına rest çekti.

İtalyan "Tuttosport" gazetesinde yer alan haberde, Milos Krasiç’in, Sırp Milli Takımı’nın Dünya Kupası’ndan elenmesinden sonra CSKA Moskovalı yöneticilerle görüşmek üzere bu ülkeye gittiği belirtildi.

Juventus ile CSKA Moskova’nın hemen hemen her konuda anlaşmasına rağmen transferin bir türlü bitmemesi nedeniyle Sırp futbolcunun Rus ekibine, "Beni neden Juventus’a vermiyorsunuz? Ben sadece oraya gitmek istiyorum. Diğer teklifleri reddedin ve Juventus ile anlaşmaya bakın. Yoksa gelecek seneye kadar bekler, sözleşmem bitince ayrılırım. Kulüp de para kazanamaz" diyerek, ültimatom verdiği ifade edildi.

Konuya ilişkin "Radio Rai"ye bir açıklama yapan Juventus Genel Direktörü Beppe Marotta da Krasiç’in Juventus’u, kendilerinin de Krasiç’i istediğini dile getirerek, "Görüşmelerimiz devam etmekte. Futbolcu bizi istiyor.

Fakat CSKA Moskova transferin bitmesini istiyorsa talebini aşağıya çekmeli" dedi.

Juventus, Krasiç için Rus ekibine ilk olarak 13,5 milyon avro önermiş, ardından devreye giren başka kulüpler nedeniyle CSKA Moskova 15 milyon avro istemişti. Juventus, CSKA Moskova’nın istediği 15 milyon avroluk teklifini yapmış ve Rus temsilcisinin yanıtını beklemeye başlamıştı.

Haberde, CSKA Moskova’nın transferin sonuçlanması için 16,5 milyon avro istediği, ancak Juventus’un 15 milyon avroluk teklifini daha fazla arttırmaya niyeti olmadığı kaydedildi.​

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmzsnmz demiş ki:
Öyle iş mi olur 13,5 veriyor 15 istiyor 15i veriyor yine artırıyor çok çakal bu cska. Gerçi tok satıcı bunlar ister al ister alma :P

aynen öyle hele ki bunları izledim bu futbolcu falan değil çöpün te ki pis herif gitsin nereye giderse :mrgreen: :twisted: :lol:

NiGHTMaRe

Aileden
extraloob demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Öyle iş mi olur 13,5 veriyor 15 istiyor 15i veriyor yine artırıyor çok çakal bu cska. Gerçi tok satıcı bunlar ister al ister alma :P

aynen öyle hele ki bunları izledim bu futbolcu falan değil çöpün te ki pis herif gitsin nereye giderse :mrgreen: :twisted: :lol:
Yok be abi ne yaptın.Fenere 32 m den attığı gol neydi öyle.Yalnız dünya kupasındaki performansı yerlerde summer7:

extraloob demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:

Fenere gelmesi yakındır alınca mesajlarını görmek istiyorum :twisted: :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmzsnmz demiş ki:
extraloob demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:

Fenere gelmesi yakındır alınca mesajlarını görmek istiyorum :twisted: :P

bu herifi alırsak zati deliririm artık gel herife kucak aç sonra karşıan geçmişte söylediklerin çıksın puahahahaa :mrgreen:

NiGHTMaRe

Aileden
extraloob demiş ki:
bu herifi alırsak zati deliririm artık gel herife kucak aç sonra karşıan geçmişte söylediklerin çıksın puahahahaa :mrgreen:
Hayatta karşılaştığım en sık ve lanet olay :mrgreen:

Yok be abi ne yaptın.Fenere 32 m den attığı gol neydi öyle.Yalnız dünya kupasındaki performansı yerlerde summer7:
Mesele 32m den gol atmak olsaydı :P
Bknz: Selçuk Şahin Gol Galatasaray Yer Ali samiyen makara: summer6:

Yukarı Alt