1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kral'a inanılmaz teklif tam 1.000.000.000 $ (1milyar dolar)

1. TheRage

TheRage Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    NBA’de transfer sezonu başladı, gözler LeBron James’e çevrildi. Cleveland Cavaliers ile sözleşmesi biten “Kral” lakaplı yıldız basketbolcuyu transfer edebilmek için takımlar müthiş teklifler sunarken, star oyuncuya en büyük rakamı New York Knicks önerdi: 1 MİLYAR DOLAR...

İlgili Haberler Takım yetkililerinin görüşme yapmak için sıraya girdiği LeBron James için kulüpler çılgınca rakamlar ortaya koydu. Dwayne Wade’i elinde tutmak için çabalayan Miami Heat, LeBron James’i de kadrosuna katıp 2006’da yaşadığı şampiyonluğu tekrar tatmak istiyor. Miami, Kral James’e ömür boyu sözleşme imzalaması halinde 600 milyon dolar verecek.

Yıldız basketbolcuyu kadrosuna katmak isteyen bir diğer takım ise Chicago Bulls. Cleveland’da James ile masaya oturan Bulls yetkililerinin önerdiği rakam ise 690 milyon dolar. Bu iki teklif de Cleveland’ı geçemedi. Cleveland, yıldızının takımda kalması için ömür boyu sözleşme karşılığında önüne 700 milyon dolar koymaya hazır.

2. MakaramaSuko

MakaramaSuko Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yuh o bnde olacak silkroada 5 server kurar türkiyede en büyük internet cafeleri açar yönetirdim serveri :P

3. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bu ömür boyu dediği emekli olana kadardır. Bir yılda max 20 m dolar verebilir takım. Sponsorlar falan 50 60 da öyle olsa yılda 80m dolar yapar. 10 yıl daha oynasa 800m dolar falan ediyor işte :P

4. TheRage

TheRage Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tek seferde hesabına geçirecekleri paraymış araştırdım biraz bende inanamamıştım çünki :lol: son birkaç zamandır bu takım yıldızlarını satmış hep o yüzden ömür boyu orada kalmasına karşılık 1 milyar $ alacakmış lakin ben olsam kabul etmezdim :lol: