1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kral yanına Semih'i istiyor!

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Ligde attığı 3 golle takımımızın en golcü ismi olmasına rağmen yine de eleştirilerden bir türlü kurtulamayan İspanyol futbolcu Güiza, ülkesinin CR kanalına dert yandı. F.Bahçe'nin tek forvetli sistemle oynamasının kendisini çok yorduğunu söyleyen Güiza, “Kendimi ileride çok yalnız hissediyorum. İç sahada bile tek forvetle oynuyoruz ve bu da bizim işimizi zorlaştırıyor” şeklinde konuştu. Her seferinde rakip defansla tek başına boğuşuyor olmaktan yakınan İspanyol futbolcu, “Böyle bir durumda gol de atamayınca taraftarın tepkisini almaya başladım. Maçları kazanıyoruz, ama kimse memnun kalmıyor” dedi.

ALEX İYİ İSE BİZ DE İYİYİZ

“Saha içinde bazı arkadaşlarımız sadece kendilerine oynuyor takım oyununu düşünmüyor” suçlamasında bulunan Güiza, “Takımda oyunun yükünü bir tek Alex taşıyor. Alex iyi ise takım kazanıyor, kötü ise zorlanıyor. Bütün oyunun yükünü bir futbolcunun çekmesi bence büyük haksızlık” şeklinde konuştu. “Takım bir an önce çift forvetli sisteme geçerse rahatlarız” diyerek üstü kapalı olarak Daum'u da eleştiren Daniel Güiza, “Semih yanımda olduğu zaman daha iyi oynuyorum. İlerideki yükü birlikte paylaşmış oluyoruz o zaman da daha rahat hareket etme imkanımız oluyor. Bu konuyu aramızda konuşmamız gerekir” şeklinde dert yandı.

2. JbS

JbS Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kaldırım mühendisi
    bizdeeeeeeee iyiyizz

3. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Gelde bunu dauma anlat. Daum haytaında 2 forvet hangi takımı oynatmış ki. Kafasına başka bir düşünce almıyor. Tipik alman dediğim dedik bi adam

4. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ya abi adam ısrarla uğuru oynatmıyor.Uğur gibi bi veli nimet var elimizde kullanmıyoruz ilk 11 de oynaması gereken adamlardan birisi vede santosuda hayla ısrarla açıkta oynatıyor hep söylediğim gibi adam bitane bile orta açmadı şuana kadar ve bizim taktiğede uymuyor bunu bir anlasa daum kaskafalı işte güizada top kontrolü yapamıyor anlamıyorum şaşkınım valla 8O

5. Larxene

Larxene Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bütün takım tek bir adama bağlı kalmamalı :roll:

6. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kral ? Guiza ? lol ? :D

7. Xplosive

Xplosive Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Guiza haklı bu konuda ama daum işte ofansif gücü düşünmüyor pek. Fb çift forvet semih-guiza gayet iyi iş yapar.
    Ps: Kral :nod:

8. Redefine

Redefine Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Galatasaraylı olarak Guiza hakkında ki düşüncelerimi belirtmek istiyorum.Guiza bana göre çok iyi bir futbolcu.İspanyada gol kralı olmuş.Boru değil.Ama benim kanaatim 7ener'de onu besleyen yok.İspanya'da nasıl oynadığı belli zaten. ^^

9. Truth

Truth Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:buddha:

10. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Guizaya bi maçta küfür etmesem dicem olmuyor işte kazmalık diz boyu bunuda kabul ediyorum ama en iyi çözümünda çift forvetten gelceğine inanıyorum hiç olmassa hatalarını semih kapar.

11. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    yav başımızda alex varken nasıl çift forvet oynicaz adam forvet arkası oynuyor başka yerdede verim gösteremez takımında kaptanı yedekte oturtamassın takımın çözümü belli santos beke uğur açığa böyle hiç deilse çok fazla hasar almayız ama artık alex robertonun gitmesi lazım vede şuda var maçı stadda izledim hiç biri boşa kaçıpta pas istemiyordu kazım haklı bence adam topu pasa veya ortaya dönüştremiyor çünkü boşa kaçan adam yok

12. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Gerekirse Alex'te oturucak hacım.Uğur diyorsunda Uğur son 2 sezonda 1 Sevilla 1 CSKA maçı dışında kaç maçta iyi oynadı ?

13. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Guiza+semih arkalarında alex daha ne istiyorsun esas alexinde verimini artırır.Uğur konusuna katılmıyorum uğurun iyi oynadığı maç sayısı bir elinin parmağını geçmez.

14. Intensify

Intensify   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    aynen kimse vazgeçilmez değildir oynuyan alır formayı o kadar