1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

KOXP 1526 çıkmıştır(ÇALIŞIYOR)

1. gSbURakxXx

gSbURakxXx Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    x_X_Hunter_X_x
    ASLINDA PROGRAM ICIN ERKENDI AMA BAKIYORUM. SORUNLARA RAGMEN ISTEK VAR. BENDE COGUNLUGA UYACAM

KOROOTKIT.1.0_1526

LINK (RESET SORUNU TEST
    http://rapidshare.com/files/103168880/k ... _.rar.html

Bu Resim Otomatik Olarak Kücültülmüstür Orjinal boyutunu görmek için buraya tıklayın orjinal boyutları: 1280x800 and weights 104KB.

RESET SORUNU ICIN YENI DOSYA ATTIM. TUM GONDERDIGINIZ DOSYALARI INCELEYEMDIM AMA GENELDE AYNI SORUN VAR. NEDENSE BEN YAŞAMIYORUM O SORUNU BELKIDE TENHA YERLERDE YADA PARTIDE OLMADAN DENEME YAPTIGIM ICINDIR. YINEDE DENETLEME KOYDUM HATA YERINE. PROGRAM SYTEMDE CALISTIGI ICIN EN UFAK BIR HAT KABUL ETMIYOR RESET YIYORSUNUZ MALESEF. (CANERYILMAZER, xxxdeep, DEADMAN, ANSE BU ARKADASLAR DOSYALARI INCELEDIM TEKRAR DENEYIM LINK VERIRLESE SEVINIRIM)

SKILL KAYIT YAPAMIYAN ARKADASLARA:
    1-) KUTU TOPLUYORMU?
    2-) PROXY V.B PROGRAMLAR VARMI. (PROGRAM SADECE BELLI PORTAKI BILGILYI TOPLUYOR PROXY PACKTLERI YAKALAYAMIYA BILIR).

KULLANILISI:

INSTALL:

INSTALL.EXE YI ACIP KAYDETE BASIP. BILGISAYARINIZI FAZLA KASMAYCAK BIR PROGRAM SECIYORSUNUZ(KO DEGIL! IEXPLORE.EXE,firefox.exe VS.)

YUKLEYE BASIP KAYDETIGINIZ PROGRAMI CALISITIYORSNUZ. (PROGRAM CALISINCAK CALISTIRDIGIN PROGRAMI KESINLIKLE KAPATMIYORSUNUZ)
    CZCOMBO EKRANA GELECEK.

CZCOMBO AYAR:

KOYUKLE BOLUMUNE GECINIZ. KAYDETE BASIP KnightOnLine.exe SECINIZ. YUKLEYE BASINCA KnightOnLine.exe CALISACAK.
    OYUNA GIRINCE DIGER AYARLAYI YAPABILIRSINIZ. (ILK CALISTIRDINIZ PROGRAM ACIK KALACAK)

OYUNDAN CIKIS:
    KnightOnLine.exe CIKINIZ. CZCOMBO KAPATINIZ. ILK CALISTIRDINIZ PROGRAMI KAPATINIZ. silldll.bat CALISTIRNIZ.

KISA YOL: CRTL+F11 GIZLE CRTL+F12 GOSTER

PUF NOKTA:
    3 OK ICIN SIKIL KAYIT BOLUMDE S.SAYI =3 YAPARSANIZ 3 OK LU ATAR.

RESET ICIN HATA BILDIRIMI:

C:\WINDOWS\Minidump DIZININE GIDINIZ. TUM DOSYALARI SILINIZ(*.dmp). MAKINENIZ RESET ATIYORSA ASAGIDAKI GIBI FORM HAZILARSANIZ INCELEYECEM.

WINDOWS VERSIYON: XP SERVICE PACK 2.
    CPU : P4 3.4 (32 BIT)
    GUVENLIK YAZILIMI : KASPERSKY 6.0 VS.
    Minidump LINK : http://rapidshare.com/...%28( REST SONRASI C:\WINDOWS\Minidump DIZININDE *.dmp UZANTILI EN SON DOSYA. ONEMLI )

PROGRAMCI ARKDASLARA:
    HEPINIZE CEVAP VERMEM ZOR. AMA BAKIYORUM. GERCEK BISI OGRENMEK ISTEYEN SAMIMI ARKADASLAR VAR. INANIYORUM HEPIMIZIN BIR BIRINDEN OGRENCEK BIR SEYLERI VARDIR. FORUMDA PROGRAMCILIKLA ILGILI BIR BOLUM VARMI BILMIYORUM. YOKSA EGER YONETICI ARKDASLAR RICA EDIP.
    TARTISILCAK BIR BOLUM ISTEYIN LUTFEN. BENDE TARTISMALRINIZA VE ARASTIRMALRINIZA ELIMDEN VE ZAMANIM OLDUGU KADAR KATILMAK ISTERIM.
    iyi oyunlar ****ler

Koxp kesinlikle çalışıyor arkadaşlar. Ama indirdikten sonra taratmayı unutmayınız !!! ?!!!!!!!

(ç)alıntıdır..