Arkadaşlar bildiğiniz gibi sjsro donanımında sorun çıktığından dolayı kapandı ve malesef insan pozitif şeyler düşünemiyor bu ihtimal umarım gerçekleşmez ama donanımdaki sorun harddisk ise ve harddisk gittiyse büyük ihtimal database de gitmiştir.Yani charlar gidiyor bu durumda.Dilerim sorun harddiskte değildir

nane77 demiş ki:
siteye girmiyince illa çharların silinmesimi lazım bilip bilmeden yada bi kaynağın olmadan gereksiz konular açma ve başka arkadaşlarımısında moralini bozma!!!!
ilk önce insanlara karşı saygılı olmayı öğren.ikincisi 6 yıldır bu işlerin içindeyim , 4 yıl Türkiyenin en iyi serverlarından biri olan ArchAngeL MuOnline Server Administratorluğunu yaptım.Yani bilip bilmeden birşey söylemiyorum,sjsronun admininin kurduğu cümlelerdeki tavrından bile bazı şeyleri anlayabiliyorum ki ne mutlu bana.Neyse 2 kişinin tartışması için ortalama aynı bilgi seviyelerinde olması gerekir buda sende gözükmüyor.

hanman demiş ki:
nane77 demiş ki:
siteye girmiyince illa çharların silinmesimi lazım bilip bilmeden yada bi kaynağın olmadan gereksiz konular açma ve başka arkadaşlarımısında moralini bozma!!!!
ilk önce insanlara karşı saygılı olmayı öğren.ikincisi 6 yıldır bu işlerin içindeyim , 4 yıl Türkiyenin en iyi serverlarından biri olan ArchAngeL MuOnline Server Administratorluğunu yaptım.Yani bilip bilmeden birşey söylemiyorum,sjsronun admininin kurduğu cümlelerdeki tavrından bile bazı şeyleri anlayabiliyorum ki ne mutlu bana.Neyse 2 kişinin tartışması için ortalama aynı bilgi seviyelerinde olması gerekir buda sende gözükmüyor.
Demek İstediğim Bi kaynak göster bizde bilelim ama nerdeyse oyun kapalalı 5 6 saat oldu 30 tane gereksiz topic acıldı

^^ yüksek lvlden (54 lvlim şuan) tırsıyorsan bu benim için gurur kaynağıdır.Ama senin için aynı şey söylenemez :)

Ya bu serverin hiç tam olarak açılımını düşünen oldumu.

Sjsro=Simulation Japan Silkroad

Bence bu yani bunun anlamadı deeneme amaçlı olan japon silkroadı....

Takımı
Fenerbahce
WindTalker demiş ki:
gitsin charlar ne güzel işde :D herkez 0 dan başlar bu durumda yüksek olmaz :P hepsinisırayadizerim.com :santa:
:D aynn öle daha ii olur yeni itemler hem belki bu sefer sos mos düşer :D

Yukarı Alt