bende diyom niye 2 aydır 61 li gelior bole ttnet olmaz olsun ya paragöz herifler cemyılmaza verdikleri parayı bizlerden cıkarıyorlar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Eyvallah demiş ki:
Ilker Cindik demiş ki:
Eyvallah demiş ki:
Bunun kaynağı neresidir?
TTnet te ben böyle birşey göremedim...
http://www.ttnet.com.tr/web/123-455-1-1/tr/evde_ttnet/ucretler/ttnet_adsl_ucretleri
teşekkürler.

Bu arada ben bu adamlara inanmam.
Başka birşey çıkartacaklardır eminim bundan... :curtain:
Ne kadar garip bir insansın anlamıyorum , yok şuna inanma yok buna inanmam . Neyine inanmıyorsun kaç yıldır sistem böyle işliyor ?

Ilker Cindik demiş ki:

Evet sevgili "Extraloob.com" kullanıcıları.

Türk Telekom'un izlediği yol tamamen para kazanma üzerine kurulmuş, yırtıcı hayvanlarla dolu ; ıssız bir yol.
Tıpki oynadığım oyun Silkroad gibi. Ancak ne yazık ki, Türk Telekom, bize zevkten çok ; sinir kazandırıyor..

Ben buradan yine bir kotalı kullanıcı olarak kotalı kullanıcılara sesleniyorum.
Birçok kişinin bunu bilmediğini düşündüm ve bu başlığı açma gereği duydum.

Bildiğiniz üzere; 4 GB kotalı paketin fiyatı 29 YTL ki internet kullanan yüzdesi bununla birlikte arttı.

Şimdi siz, bu ay veya herhangi bir ay; elinizin ayarını kaçırarak kotayı afallattınız.

Misal olarak 3 GB gibi bir aşım yaptınız. Artık buna üzülmeyin, istemeyerek yaptıysanız da sevinin !.
Çoğu kişi, daha birşey indirmeyiyim diye düşündüğünden açma gereği duymuştum zaten bu başlığı.

3 GB aştığınızdan; faturanıza 59 YTL gibi bir fiyatlandırma gelecek. Eğer kotanızı 3 GB geçtiyseniz,
indirmeye gönül rahatlıyla devam edebilirsiniz. Dilerseniz 100 GB indirin. Faturanız "61,25 YTL" 'yi
kesinlikle geçmeyecektir.

Aynı şey 6 GB kotalı kullanıcılar için de geçerli. Ancak bu sefer maksimum gelecek fiyat "86,25 YTL" 'yi buluyor.

Tabi her seferinde böyle yapacaksanız; Limitsiz sizin için en mantıklı seçim olur..

PS: Başlık tarafımdan global yapılmıştır.

4 GB kotalı kullanıycıydım turktelekomun sitesinde de senin yazdıgın yazzıyor evet sınırsız paketin%25 kadar fazlası(61,25) maximun diye yanlız bana 120 ytl(baglantı ucreti vs coktan ödenmisti) 1 aylık fatura geldigini hatırlarım bunu gittim turk telekom mudurlugunde görüstüm bakın böyle böyle neden bu diye soruma kıvırarak cevap vermekten baska bişe yapmadılar ve bu parayı benden aldılar.Artır kotalı kullanıcı degilim ama Turk telekomun yaptıgı ayıplar gercekten cok fazla.Söyle bişe daha var bu gune kadar ödededigin butun sabit ucretleri geri iade alabiliyorsun mahkemeye vererek ama mahkeme masrafları bunun 2 katı cıkıyor.Haksız alınan sabit ucrete ve bu gibi maduriyetlere biz bi çözüm bulamıyoruz.İnsanın içinden NERDE BU DEVLET diyesi geliyor...

eft arkdas haklı benim gecti 4 gb tam 59 ödedim bu bilgiyi çoğu kişi bilmiyo sagol bilgi için tesekkürler

Kemalist demiş ki:
]
Ilker Cindik demiş ki:
Eyvallah demiş ki:
Bunun kaynağı neresidir?
TTnet te ben böyle birşey göremedim...
http://www.ttnet.com.tr/web/123-455-1-1/tr/evde_ttnet/ucretler/ttnet_adsl_ucretleri
teşekkürler.

Bu arada ben bu adamlara inanmam.
Başka birşey çıkartacaklardır eminim bundan... :curtain:
Ne kadar garip bir insansın anlamıyorum , yok şuna inanma yok buna inanmam . Neyine inanmıyorsun kaç yıldır sistem böyle işliyor ?[/quote]

Eskiden böyle sistem yoktu.
Yeni gelmiş işte.
Ama benim demek istediğim arkasından başka birşey gelecektir.

Sadece bekleyin ve görün diyorum.

Aklıma birşey daha geldi.Bunu yapmalarındaki sebep şu:
Farkındaysanız bir çok kullanıcı kotayı hep aşıyorum diyor,bunun tek sebebi TTnet tir. Onlar yapıyor bu işi.
Yani bu adamlar bunu yaptıysa kullanıcılara rahat rahat giydirecekler anlamına geliyor...

tugay1360 demiş ki:
Ilker Cindik demiş ki:

Evet sevgili "Extraloob.com" kullanıcıları.

Türk Telekom'un izlediği yol tamamen para kazanma üzerine kurulmuş, yırtıcı hayvanlarla dolu ; ıssız bir yol.
Tıpki oynadığım oyun Silkroad gibi. Ancak ne yazık ki, Türk Telekom, bize zevkten çok ; sinir kazandırıyor..

Ben buradan yine bir kotalı kullanıcı olarak kotalı kullanıcılara sesleniyorum.
Birçok kişinin bunu bilmediğini düşündüm ve bu başlığı açma gereği duydum.

Bildiğiniz üzere; 4 GB kotalı paketin fiyatı 29 YTL ki internet kullanan yüzdesi bununla birlikte arttı.

Şimdi siz, bu ay veya herhangi bir ay; elinizin ayarını kaçırarak kotayı afallattınız.

Misal olarak 3 GB gibi bir aşım yaptınız. Artık buna üzülmeyin, istemeyerek yaptıysanız da sevinin !.
Çoğu kişi, daha birşey indirmeyiyim diye düşündüğünden açma gereği duymuştum zaten bu başlığı.

3 GB aştığınızdan; faturanıza 59 YTL gibi bir fiyatlandırma gelecek. Eğer kotanızı 3 GB geçtiyseniz,
indirmeye gönül rahatlıyla devam edebilirsiniz. Dilerseniz 100 GB indirin. Faturanız "61,25 YTL" 'yi
kesinlikle geçmeyecektir.

Aynı şey 6 GB kotalı kullanıcılar için de geçerli. Ancak bu sefer maksimum gelecek fiyat "86,25 YTL" 'yi buluyor.

Tabi her seferinde böyle yapacaksanız; Limitsiz sizin için en mantıklı seçim olur..

PS: Başlık tarafımdan global yapılmıştır.

4 GB kotalı kullanıycıydım turktelekomun sitesinde de senin yazdıgın yazzıyor evet sınırsız paketin%25 kadar fazlası(61,25) maximun diye yanlız bana 120 ytl(baglantı ucreti vs coktan ödenmisti) 1 aylık fatura geldigini hatırlarım bunu gittim turk telekom mudurlugunde görüstüm bakın böyle böyle neden bu diye soruma kıvırarak cevap vermekten baska bişe yapmadılar ve bu parayı benden aldılar.Artır kotalı kullanıcı degilim ama Turk telekomun yaptıgı ayıplar gercekten cok fazla.Söyle bişe daha var bu gune kadar ödededigin butun sabit ucretleri geri iade alabiliyorsun mahkemeye vererek ama mahkeme masrafları bunun 2 katı cıkıyor.Haksız alınan sabit ucrete ve bu gibi maduriyetlere biz bi çözüm bulamıyoruz.İnsanın içinden NERDE BU DEVLET diyesi geliyor...
Yazıklar olsun onlara de diyelim..

invaders

Bilgiliyim
Ben Polemige girmiyorum dirak Türk Telekoma giriyorum yani delirtiyoalr insanı

Slogan
TÜRK TELEKOM SANA KAFAM GİRSİN :byes: :byes: :thumbsup:

Neresi iğrenç :D
Kotayı 10 GB geçmişim;
GB başına 10 TL geldiği için;
10 * 10 = 100 TL + 29 TL = 129 TL
gelmesi gerekirsen, 61 TL gelmiş. :thumbsup:

150 mb geçtiğimi varsayalım, 31-32 TK gelmesi gerekirken 61 TL gelecek. :|

TrustOnlyGoD demiş ki:
150 mb geçtiğimi varsayalım, 31-32 TK gelmesi gerekirken 61 TL gelecek. :|
Bu sadece kotayı 3 GB geçtiğinde ortaya çıkan birşey.
3 GB tan sonrası işlemiyor artık.

Sen 150 MB geçtiysen yine, 30 TL gelecektir.

Yukarı Alt