Öylesine siteleri gezerken bunlara rastladım daha fazlası vardı ama sadece iyilerini seçtim .Fazla uğraşmamak için CTRL+C , CTRL+V yaptım.Oyüzden de ı lar i olarak,ş ler s olarak yazıyo.Siz lütfen yanlış anlamayın...

Seytan
Yil 1994 temmuz ayi cumartesi aksami.. Ben ve kardesim o aksam yemek yiyorduk ve aniden zil çaldi, kapiyi annem açti.Kapida olan kisiler arkadaslarimdi ve bizi asagiya çagiriyorlardi saat 10.00'na geliyordu sofradan kalkar kalkmaz asagiya indik arkadaslarimizla her gece korkunç hikayeler anlatirdik, (Gece dedim çünkü sabahlara kadar oturur hikayeler anlatir oyun oynardik) her kafadan bir hikaye çikardi ortaya ama birbirimizi korkutmak için yaris yapardik.O aksam herkez hikayesini anlattiktan sonra oyun oynamaya karar verdik, o zamanlar 11 yasindaydim ve saklanbaç oynamayi çok seviyordum. Ebe saymaya basladiginda herkes yerini almisti ve bende, tabiki ben o anki olacak olaylardan haberdar degildim, kim bilirdiki seytani karsimda görecegimi neyse konuya geçelim ben yerimde ebenin saymayi bitirmesini bekliyordum ebenin saydigi binanin yan tarafindaydim ebebin saymasi bitmedigi için sikintiya girmistim o, an arkami dönmemle dona kalmam bir olmustu simdi seytanla karsikarsiyaydim o herkesin bildigi gördügü bir tipten degildi (tabiki görenler için..) 2 metre boyu,yumrugum kadar iri ve kipkirmizi gözleri çatal biçiminde uzun asasi 2 adet iri buynuzlari ve üstünde siyah birseyi vardi ama ayaklari yoktu evet yanlis okumadiniz ayaklari yoktu adeta uçuyordu o, anda vücudum çözülü vermisti hemen bahçenin ortasindaki kuyunun arkasina saklanmistim ebe agladigimi duyunca hemen arkadaslara haber verdi bu seytani yakin arkadasimda görmüs ve oda çok korkmustu. (ismini vermeyecegim.) Ve bu olaylardan sonra her pisligin yaninda cinlerin olduguna saitlik ettim. Ertesi sabah seytani gördügüm yere geldik orada bulunan ev bombostu evin içinde bir el vardi ve sanki el bizi seyrdiyordu önce inanmadik sonrada banyoda gördük ev zemin kattaydi banyonun penceresinden içeri yumurta kartonu attik ve karton geri geldi ve bu olay bi kaç defa gerçeklesti ne zaman oraya gitsek üst kattakilerin kizini yerde baygin buluyorduk ve bu olaydan sonra bisey farkettimki ne zaman korkunç hikayeler anlatsak ozaman kötü seyler oluyordu ama anlatmayida seviyorduk. Bu yüzden siz siz olun sakin korkunç seylerden bahsetmeyin eger cinlerden bahsedecekseniz kötü varliklar diye konusun, bunu sakin unutmayin...

Karabasan
Ramazan ayinin ortalarindaydik. Ertesi gün oruç tutmak için sahura kalktim ve uykulu bir halde yemek yedikten sonra, henüz daha sogumayan sicak yatagima uzandim. Uykuya dalar gibi olmamla birlikte üzerimde bir agirlik hissettim. Gözümü açtim ve hareket etme çabalarim sonuçsuz kaldigini gördüm. Yatagimin bulundugu yerden yemek masasinda yemek yiyen annemi görmeme ragmen bir türlü hareket edememem, beni çok sasirtmisti. Vücudumun hiç bir noktasini hareket ettiremememin yani sira parmagimi bile kipirdatamamam beni iyice telaslandirdi. Çünkü daha önceden böyle bir olayla hayatim boyunca karsilasmamistim. Müthis bir güç harcamama ragmen hareket edemiyordum ve avazim çiktigi kadar bagirmaya basladim. Aman Allah'im sesim de çikmiyordu. Yaklasik 3-4 metre uzakta olan anneme lütfen beni kurtar dercesine çirpinmalarima karsi bir türlü kendimi farkettiremiyordum. Artik dayanamayarak gözlerimi kapadim ve "Yeter artik ne zaman bitecek bu iskence? Yoksa ölecek miyim?" gibi düsüncelere dalarken, birden birinin elini omzumda hisettigim anda üzerimdeki agirlik bir anda yok oldu. Bagirarak gözlerimi korkuyla açtigimda omuzundaki elin anneme ait oldugunu görmenin rahatligiyla, yataktan siçrayisimin sesi tüm ev halkini ayaga kaldirmisti. Peki neydi o üstümdeki cisim? Bir insan uykuda olabilir ama gözleri açik asla...

Rüya
Alti yasimda sokaga çikmaya baslamistim (abim yanimda olmadan annem disari çikmama izin vermiyordu). Yine böyle birgünde abim beni yalniz birakmis, arkadaslariyla konusmaya dalmisti. Bende topumla bir saga sola kosuyordum. Zevkten dört köseydim, özgürdüm kocaman sokakta, topu istedigim kadar havaya atabiliyordum, evimizin dar koridorundaki kisa ve yorucu kovalamalar artik, uçsuz sokakta terden sirilsiklam olmaya birakmisti yerini... Sonra yine topun pesinden kosuyordum, kosarken arkamda birseyin nefes alip verdigini hissettim. Bu sefer beni kovalayan birsey vardi, o kocaman sokakta. Arkama bakmaya kalmadan kulagimin dibinde havlama sesleri yankilanmaya basladi. Hiç tereddüt etmeden aglamaya ve kosmaya basladim. Dün gibi hatirlarim agzimdan "anne geliyor, tut annecim, anne geliyor....." sözcükleri dökülüyordu. Sonra abim farketti ve kurtardi ama olan olmustu birkere...Olayin konusuda burda basliyor. Köpeklerin kovalamacasiyla baslayan korku, yerini geceleri gödügüm rüyalara birakti. Artik rüyalarimda sürekli kovalaniyordum, bazen seklini hiçbirseye benzetemedigim konusan insani varliklar, bazen yalvartan köpekler ve en garibi de üzerime örttügüm yorgandi. Bazi geceler rüyalarimda, uyumak üzereyken bogulmaya baslardim, beni bogan sey ise yorganimdi. Aniden heryanimi sararak üstüme bastirmaya baslardi. O an " nefesim kesilirdi, sanki bir caninin kucagina düsmüs gibi olurdum. Uyandigimda kendi sürekli kucaklarda bulurdum. Annem, abim ve babam bu üçlünün arasinda nöbetlese dolanirdim. Uykudan uyanirken kendini birinin kucaginda bulmak korkunun baska bir yüzü olsa gerek. Nedeni, sabaha kadar neler oldugunu hatirlmaya çalisip aklina geldikçe ayni korkulari tekrar tekrar yasamak. Hayatimdaki garipliklerden biride, annem beni yikarken banyoda benimle beraber yikanan çocuklar görürdüm, bazen sessizce aglamaya baslardim bazende bitene kadar sabirla izlerdim. Bunun yüzünden bir keresinde evin ortasinda legenin içinde bile yikandigimi hatirlarim. Korkular bizleri yipratir, sizlere tavsiyem yokmus gibi davranmayin, çünkü heran bir sürprizle karsilasip kötü sonuçlar dogurabilir. Halen rüyalarimla beraber yasiyorum, korkuyorum ve apansizca uyaniyorum ve düsünüyorum ki bende birilerinin korkulu rüyalari oluyorum. Bazen gözümü açtigimda evimden uzaklasmis ve sevmedigim insanlarin çok yakininda buluyorum.

2 Kere Karabasan gibi bir olay benimde başıma geldi çok korkmustum yav kimsenin başına gelmesin .. :?

_Darkness_ demiş ki:
2 Kere Karabasan gibi bir olay benimde başıma geldi çok korkmustum yav kimsenin başına gelmesin .. :?
banada olduğu için dikkatimi çekmişti.

zaten bende başlığa çok da değil yamıştım :D

A

Anonymous

Guest
karabasan dedikleri insan uykulu olduğu yani uykuya geçmeye başladığı zamanda insanın psikolojik olarak vücudunda hissettiği olaydır.Mesela ben uykuya geçerken bazen düşüyorum yüksek biyerden ama rüya değil ayaklarım flan yattığım yatağa vuruyorum çok değişik bişey 8)

Kısacası Yaşayan Bilir

Başıma Gelen olaylar ( karabasan denebilir işte ) ;
Gece 3-4 gibiydi Sonra yattığım odanın kapısından ses geldi ''tık'' diye uyandım o ses e tekrar yatıcaktım sonra arkamdan bişey geçtiğini hisettim ondan sonra birtane saçıma ellemeye başladı işte kaşır gibi çok hızlı ^^ Arkama dönemiyordum çok tırstım...

2-) Yine uyuyordum birden uyandım ayaklarımın ucunda büyük kapkara bir kedi gözleri kıp kırmızı öyle bana bakıyordu...bende böyle korkarak ona bakıyordum ondan sonra onun arkasından bebek eli bana doğru uzanıyordu ( o zaman korkarak ağlıyormuşum ) tam boğazımı sıkıcaktı babam uyandırdı...

3-)Buda her zaman başıma gelen olay birtane adam Dolabın kapının arkasıdnan bana öyle tip tip bakarak yaklaşması ve çığlıklarla uyanmam...

(hepsi gerçek dalga geçeni yakarım :mrgreen: :!: )

4K1Z4 demiş ki:
karabasan dedikleri insan uykulu olduğu yani uykuya geçmeye başladığı zamanda insanın psikolojik olarak vücudunda hissettiği olaydır.Mesela ben uykuya geçerken bazen düşüyorum yüksek biyerden ama rüya değil ayaklarım flan yattığım yatağa vuruyorum çok değişik bişey 8)

Kısacası Yaşayan Bilir
evet evet banada oluyo o birden bire düşermiş gibi oluyorum

1.si bazen uykuda rüya görürken bir sokaktan geçiyorum ve çok karanlık korkuyorum sağa doğru açılan bir cıkmaz sokak var tam sokaga bakarken sankı boyle 5 metreden yatagıma dusmus gıbı oluyorum zıplıyorum sanki
2.si karabasan bana da 1 kere oldu balkonda yatarken telefonuma uzanmak ıstedım uzanamadım ıcten ıce aglıyordum resmen ,goz yaslarımı azımda hıssedıyordum ne bagırabılıyordum nede konusabılıyordum kafamı dahı oynatamıyordum
boyle geceler eskıden şunları yapmadan once yanı olurdu yapın tavsiye içiniz rahatlar manevi ve Allah'ın koruyucuları yardımıyla rahat br uyqu çekebilirsiniz
1-)ilk olarak fatiha suresini okurum (bismillah çekmeyi unutmayın) 4 tane dua bılıorum saten :)
2-)Nas Suresi Peygamberimizi cinlerden korumuştur Allah göndermiştir Peygamberimiz okuyunca kurtulmuştur
3-) selevat getirin 1 defa ben bunları yaptığım her gece rahat uyurum inanın:)

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
bazem tam uyumak üzereyken birden sıçrayarak uyanırım sanki biri dürtüp kaldırmış gibi sonra kimseyi göremem ve devamı da gelmez bazen de uykuya dalmadan gözlerim kapalıyken hayal meyal bi şeyler görürüm hızla bi yerde ilerleyip bi kapıya gelip tam orda yerimden sıçrarım gerçekmiş gibi hissederim hep böle şeyler tam olarak uykuya dalmadan önce olur uyuduktan sonra pek olmaz bi de bana dejavu çok olur :mrgreen: ama onun konuyla alakası yok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

GangsteR demiş ki:
Öylesine siteleri gezerken bunlara rastladım daha fazlası vardı ama sadece iyilerini seçtim .Fazla uğraşmamak için CTRL+C , CTRL+V yaptım.Oyüzden de ı lar i olarak,ş ler s olarak yazıyo.Siz lütfen yanlış anlamayın...

Seytan
Yil 1994 temmuz ayi cumartesi aksami.. Ben ve kardesim o aksam yemek yiyorduk ve aniden zil çaldi, kapiyi annem açti.Kapida olan kisiler arkadaslarimdi ve bizi asagiya çagiriyorlardi saat 10.00'na geliyordu sofradan kalkar kalkmaz asagiya indik arkadaslarimizla her gece korkunç hikayeler anlatirdik, (Gece dedim çünkü sabahlara kadar oturur hikayeler anlatir oyun oynardik) her kafadan bir hikaye çikardi ortaya ama birbirimizi korkutmak için yaris yapardik.O aksam herkez hikayesini anlattiktan sonra oyun oynamaya karar verdik, o zamanlar 11 yasindaydim ve saklanbaç oynamayi çok seviyordum. Ebe saymaya basladiginda herkes yerini almisti ve bende, tabiki ben o anki olacak olaylardan haberdar degildim, kim bilirdiki seytani karsimda görecegimi neyse konuya geçelim ben yerimde ebenin saymayi bitirmesini bekliyordum ebenin saydigi binanin yan tarafindaydim ebebin saymasi bitmedigi için sikintiya girmistim o, an arkami dönmemle dona kalmam bir olmustu simdi seytanla karsikarsiyaydim o herkesin bildigi gördügü bir tipten degildi (tabiki görenler için..) 2 metre boyu,yumrugum kadar iri ve kipkirmizi gözleri çatal biçiminde uzun asasi 2 adet iri buynuzlari ve üstünde siyah birseyi vardi ama ayaklari yoktu evet yanlis okumadiniz ayaklari yoktu adeta uçuyordu o, anda vücudum çözülü vermisti.

Resmen Demon Shaytanı anlatmışın . :D gül gül çatladım inanmayanlar. Demon Shaytan Demon Shaytanın resmine baksınlar.

Yukarı Alt