evet admin yada g.modlardan her hangi birisi bi anket açsın kalıp kalmaması konusunda 1 kere girdim oraya sadece +18 yazıyo yani girmek serbest engelleyici bişi değil
ya gerçekten 18+ olsun ayda kapatılsın çok kormak istiyenler gitsin başka forumlar vardır mutlaka boyle b..... şeyleri yyınlayacak oraya takılsın

Bide FENERBAHÇEMİZ için bi global konu daha açalım TEbrikler için mucX mucX mucX mucX mucX mucX
FORZA FENER perde headbang2ft9

bencede kapatılmalı 18- insanlar girebiliyor girmesinler diceksiniz ama ellerinde diil cok merak ediyolar bence kapatılmalı yada 18- kişilere erişim yasaklanmalı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1 aya kalmaz hepsi elindeki arşivi yayınlar sonrasında malzeme bulamazlar öylece kalır orası rahat olun siz :lolmuch: :mrgreen:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ama o zaman da profilden 18 yaş ve üstü olarak ayarlar bişey değişmez Wink
McViP demiş ki:
bencede kapatılmalı 18- insanlar girebiliyor girmesinler diceksiniz ama ellerinde diil cok merak ediyolar bence kapatılmalı yada 18- kişilere erişim yasaklanmalı

extraloob demiş ki:
1 aya kalmaz hepsi elindeki arşivi yayınlar sonrasında malzeme bulamazlar öylece kalır orası rahat olun siz :lolmuch: :mrgreen:
yayınlasalar ne oluyo yani bi marifet olarak mı goruyolar anlamıyom bu bolumu konu acacağına git asdf yaz daha iyi :mrgreen:

iyi temizlik laızm aslında Girls için konu açıldı ancak tutmadı bencede batterist haklı yani fazla ilgi goren bi köşe değil korku kaldırılırken arada oda halledilse iyi olur

extraloob demiş ki:
oLay budur kahvekeyfi

biraz zaman tanıyın bu böLüme nedir bu kadar sorun istemeyen girmesin arkadaşLar detective

extraloob demiş ki:
hocam korkucuların paylaşımı bitmez bak kendimden örnek verim şuan bilgisayarda kayıtlı nerden baksan 100-150 e yakın video 1000-2000 geçik korkunç resim var ki ben o kadar ilgilenmedim ordan burdan buldum bunları . upload edim paylaşıcam bunları hepsi çok ei
hatta bi video var muhteşem adamın teki gece gece mezarlıkta hayaleti kameraya çekiyo feyk felandır ama yinede ürkütücü . diğerleri önemsiz kafa kesme göz çıkartma falan :lol:
(önemsizlerime bakın) şakaydı o kadar önemsiz değiller :)
bi gün upload edip konu açacağımda çok sıkıntı verici bi internetim olduğum için yemiyo başlaması :) pansiyonda 2048 lik interneti 20 kişi kullanıyoruz herkez bişey indiriyo gnaaa geldi.

konuyla ilgilide kapatılmasın lütfen arada bir girip bakıyorum yeni videolar gelmişmi diye.

Jigsaw

Aileden
Kaldırılmasın ama o zaman şöyle kusmak üzere olan bir smiley yaptım ps de bizzat. Onu ekleyelim Okan cım. :mrgreen:

- Resim Silinmiş.

Edit: Bir tane de bu stil yaptım sade. "- Resim Silinmiş." onları daha çok seviyorsun zannımca. :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sadece korku olsa eywallah devam da iş iice satanistlie fetişistlie girdi

Yukarı Alt