1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Korku Bölümü Hakkında

1. hitful

hitful Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KAPANSIN!! yada iğrenç şeyler koymasınlar forumu gezinirken köpek kesen elemanları görünce valla hayattan zevk almaz hale geldim bilader diğerleri bişi deil de hikaye koyulsun yada korkunç olabilecek resimler((bu resimi görenin hayatı kayıyormuş gibi)) ama o köpek olayından sonra direk kapansın diyorum yani yada Korkunç Hikayeler ve sadece korkunç resimler((iğrenç değil)) konursa olur.. Lütfen gereğini yapınız...

2. dR.NooB

dR.NooB Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lise ögrencisi...
    Hacım yanlış anlama ama etkileneceksen neden girip bakıosun ki Confused Ben etkilenceğim şeylere bakmıyorum sadece meraklandığım şeylere bakıyıorum mesela.. extraokk

3. hitful

hitful Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam etkilenmek değil bu satanistlik.. Fetişistlik Etkilenmek deil korkunç hikayeleri falan onlara lafım yok ya sinirim bozuldu o köpeği görünce

4. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ruh hastaları kimlermiş onları görüyoruz iyi oluyor. Yalnız şu smileyin eklenmesini şiddetle talep ediyorum extraloob cum.. "[​IMG]"

5. pfffffff

pfffffff Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad online meslek lisesi anasınıfı terk.
    Gene ayni sey Confused

Arkadaslar girmek zorunda degilsiniz sahsen ben irmiyorum girersem midemin bozulacagini bildigim icin zevk almadigim icin acmiyorum sizde deneyin bu yontem cok tutuyor

6. ScR0

ScR0 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şahin bide yattım dion ha hadi yatıom iyi gec. dion buralardasın :mrgreen:

7. Braunx

Braunx   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    şahsen ben midesiz biriyim şimdiye kadar hiçbi şekilde ne yapilirsa yapilsin midemin bulandıgını gormedim taki burdaki resimleri gorene kadar tamam guzel girmeyin diyosun siteye girip yeni msjlara tikladigimda 1 sayfa dolusu korku bolumu postlari tmm bakma 2. sayfaya gec sayfayi en aşşagi indirene kadar mutlaka ki 1 tanesi gozune carpiyo bazı arkadaslarimizda postu oyle guzel başlık atıyolarki sanki icerde baska bisi var bu sefer korkucaksın der gibi bi giriyorum herzamanki gibi mide bulandirici resimler birkac pm atmistim bu konu hakkinda yanit beklemiyorum ama Korku demek korkmak demek korkutucu seyler olmali ki korkayim ozaman bolumun adini degistirelim İgrenc Gorseller olabilir yada siz nasi uygun gorurseniz. saygilar

8. _Blowof_

_Blowof_ Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kaldırım engineer
    arkadaşlar bencede korku bölümü başka yönlere doğru kayıyor arkadaşımında dediği gibi bizi korkutacak şeyler olsun o bölümde cin hayalet vs..... türü sizce arkadaşımın verdiği örneği kullanalım köpeklerin can çekişini izlemek kimi korkutur yada her tarafı kesik bi insan cesedi sadece mide bulandırır ve tiskinir insan

9. Braunx

Braunx   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16