Arkadaslar biz ksro ya gectik.ing patch var hersey süper dil bile european gibi ama oyunda sürü ile bot var.aradık bi ton siteye baktık bot yok.acaba bilen ve yardım edebilecek olan var mı aranızda?yardım eden olursa teşekkür ederim. ii kasmalar

Bekliyorum :popcorn:

Korece bilen birinden başkası yardım edemez
Bulmak çok zor olacak bende zamanında az aramadım

TegBot ve LXY Botu Öneriyorlar ama bunlar ekrandaki renklere göre çalışıyor İsterseniz arayın ve Deneyin..

abi bende bi kaç bot buldum hepsinde trojan kaynıyo.paralı bot var ama onu da neyle alıcaz korecemiz yok. o yüzden programcı bi arkdasla konustum.oyunu verdim yükleyip yardımcı olacak inş.olursa ben buraya kayıdı oyunu ingilizceye cevirmeyi botu da koyarım.oyunun müthiş özellikleri var

*20. lvl a kadar silahlarınızı sos olarak veriyo( 1-8-16)
*ara lvl larda %100 exp yardımı kosma ve returnlar verio
*serverları bos lag ve dc sorunu yok
*kasma yerinizde botlar olmuyo harita geniş ve 100 lvl a kadar da acık

düşünürseniz güzel bi oyun ayrıca Legend -8- olmuş neler var neler

LadyFear demiş ki:
indirebılcegım bı lınk werırmısın daha dogrusu oynayabılmem ıcın gereklı olucak herseyın linki :lol:
arkadaşım oyunu indirmek ve geniş bilgi almak için http://forum.donanimhaber.com/m_21801691/tm.htm gir ve koreceden ingilizce ye çevirmenin yolunuda orda gösteriyo zaten ama oyun mütiş zaten 1 seneye kalmaz serverleri birleştiricekler yani birleşime hazırlıklı girmek lazım:D

yani baı lvllarda potcuda hediyeler veriyo: mesela 1 lvlda sos 2 lvlda kosma falan gibi.bazı lvllarda veriyo %100 exp yardımı veriyo 3 tane.bence güzel bi oyun.zaten artık ingilizceyede ceriliyo.

Yukarı Alt