alıntı olsada uğraştım herhalde dimi. en azından bi teşekkür etseniz benden başka bu konuyu araştırıp yazan görmedim valla Evil or Very Mad

Ben zorla giri$ kodunu yazıp girmiştim bayaa önce Cool
Download linki ölü bi kontrol et.. Shocked

aga logoyu nerden bulucam? ha buldum nasıl koycam bilmiyomki anlat anında yaparım valla Question

bütün yayınladığın resimleri önce bilgisayara kaydediyorsun sonra bu resimleri paintle açıyorsun ve

-Resim Silinmiş.
bu şirin logoları da kaydedip paintle açıyorsun. sonra istediğin bir logonun hepsini seçip kopyalıyorsun, resme geçip yapıştırıp kaydediyorsun. sonra o kaydettiğin resimler bi güzel upload ediyorsun (www.imageshack.us)
sonra en alttaki linki
arasına koyuorsun işlem tamam extraokk

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ben oynuyordum ve Eçi deydim belki bilirsin Liondri yada Nikolas guild AY_YILDIZ Kore yazılarına dayanamayıp eski sroya dönenlerdenim ben :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kardeşş ya ben yapamadım pek anlamıyorum kardeşş sen ist da yada başka bir yerde oturuyorsan ben san gmailim ile msn nimi verim sen benim gmaile yollasan kardeşşş kore sewerının clientini ne olur kardeşş yardım et kaç aydır yapmaaya çalışıyom
msn:[email protected]
kardeşş ne olur eklede bir konuşalım yardım et ne olur

KSRO'nun Sitesinde Büyük Bir Değişiklik Oldu.Bu Yüzden Acc. Almak Eskisi Gibi Kolay Olmayacak!!....Herkeze iyi Forumlar Dilerim.... mucX

Yukarı Alt