Merhaba arkadaslar,Ksroda turk partisi olusturmak istiyorum.Ben Haric 7 kisiye ihtiyacim var.Asagidaki Kurallara uyabilecek arkadaslar ozelden bana Msn adresini gondersinler.

KURALLAR

1.Koresilkrod normal silkroad'dan farklidir,Silk,Gold,Bot Satisi Bulunmamaktadir.Lutfen bunu bilerek bana ozel mesaj atiniz.
2.Oyunu zevk icin oynayan,Akil yasi yuksek,Fedakarliktan kacinmayacak kisilere ihtiyacim var.
3.Partice kasacagimiz icin parti haricinde oyuna girenler sadece meslek kasabilirler,kendi basina elle kasarak veya taxiye girmek yok.Yanlizca kendi partimizde kasacagiz.
4.Sadece baslarken ben 1 aylik pet alacagim.Daha sonra herkese pet alinacak simdilik 1 tane isimizi gorur.Parti icinde itemleri guild bankasina atacagiz ihtiyaci olanlar giyecek ileride herhangi bir sox item ciktiginda hangi kisimiz o kiyafeti giyiyorsa o takacaktir.Bana cikti satarim veya vermem diye birsey soz konusu degildir.

Bu kurallara uyan herkes katilabilir.

Gunde en az 3 saat online olmak gerekiyor.Bu yuzden aksamlari yapmayi dusunuyorum aksam 8 den gece 12 ye 1 e kadar acik durabilecek kisiler olsun.Sacma yorumlardan kacinalim lutfen...

Parti Hakkinda​

3 Wizard,2 Warrior,2 Bard,1 Cleric Kasacagiz.Kasma Stilimiz Warriorlarin 2 side lure yapacak.Bufu Basip Yatmak yok :).Oyunu oynamasini bilen kisiler ornegin clerigimiz yattiginda ayni hizda silah degistirip o adami resleyip Partiyi korumak.

KATILACAKLAR

1.RunFiles
2.Ural_Tulga

Kore silkroad normal silkroad gibi degil.Herkes exp 1 x diyor ama ben buna inanmiyorum .Tamam dogru 1 lvde 1 lv mob kesince %19 exp geliyor tamam ama .Ben 110 lvde ticket acikken 107 partide saatte %1 파라오 diye bir sey var isrodada var ama adini bilmiyorum oraya gidince %2 exp kasiyorum ve orada bir saati bile bulmuyor.Zaten 1 ay ticketsiz kasacagiz 1 ay sonra ticketi olacak herkesin.+ Olarak medusa parti duzenleyecegiz.Burasi isroya benzemez medusaya sadece ezik lv charlari kasmak icin gidilir ve bug yaparak kesilir...Kisacasi 8 Ayda 110 Level oluruz.Zaten basta belirttigim gibi zevk icin oynyacak olanlar gelsinler hizli lv atlamak icin degil.Uniqueleri dokunmuyorlar parti seklinde uniqulere forgotten worlda gidecegiz elimizdekiler hep guzel itemler olacak....

4 wizz 2 bard 1 cleric 1 warrıor olsa daha seri olmazmı güzel kardeşim :)

Hayir kardesim Ksroda parti sistemi boyle 2 tane lure var ve dene istersen isroda, cok daha hizli.4 wize tek lureci mob yetistiremez.

Silk itemleri stallarda satiliyor.Mesela premium 300 m ticket 120 m clock 35 40 m maymun olu 10 15 m

RunFiles demiş ki:
Hayir kardesim Ksroda parti sistemi boyle 2 tane lure var ve dene istersen isroda, cok daha hizli.4 wize tek lureci mob yetistiremez.
seçtiğin slota bağlı senin lure olayı :beer:

mesela çok güzel slotlar var 107 lerde 4 wizz ancak yetiyor :P

benim dediğim sistem şu 4 wizz 2 bard 1 warrıor 1 cleric neresini anlıyamadın ki :P

Kasmami bekliyorsunuz ama.Ben size dedim sadece kasmadigim zaman kasarim diye.Illa kasmadim diye hemen ayip ettin oluyor.Ben senin serverine gectigimde sana bir kere kas beni dedim mi ?Baslarkende dedim char sadece benim olsa eyvallah...

PaskaLBamya demiş ki:
benim dediğim sistem şu 4 wizz 2 bard 1 warrıor 1 cleric neresini anlıyamadın ki :P
Warrior sadece 4 kisiye buf verebiliyor.Clerice pain vermessen cleric dayanmaz cok moba.Wize pain vermessen yine yatar,3 wiz 2 warrior ideal :)

RunFiles demiş ki:
Kasmami bekliyorsunuz ama.Ben size dedim sadece kasmadigim zaman kasarim diye.Illa kasmadim diye hemen ayip ettin oluyor.Ben senin serverine gectigimde sana bir kere kas beni dedim mi ?Baslarkende dedim char sadece benim olsa eyvallah...
Ben kasip kasmamanda degilim zaten. Empati kurarsan bana hak vereceksin diye dusunuyorum. Ben sen varsin diye geldim yoksa kendi 105 lik charimlada oynardim :muck:

Yukarı Alt