bannedddd

Buralıyım
Teşekkür ederim. +7 için stonelar ve gold hazır...Sadece uğraşmak kaldı,benim de bu oyunda en nefret ettiğim şey alchemy stresidir.Tutacak mı?kaç tutacak? neyi düşürecek?neyi yükseltecek? peeefffffff Confused Rolling Eyes

Valla ben de bunu kopyalamıştım. :mrgreen: Sen benimkisini, ben de seninkisini. Razz :mrgreen:

İki çalışma..

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Arslan Korkmaz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Bir süre sitedeki 2-3 kişi öylebi sinirlendirdiki beni en iyi uzaklaşmak biras
saten d.modluğu gönermiştim kabul dilmedi ssitede durmamaın bi anlamı yok
daha sonra görüşmek üzere hepinizi

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Jimenez, kura çekiminin ardından düzenlediği basın toplantısında, "Herkes, Roma gibi bir takımdan önce Fenerbahçe'yi tercih ediyordu. Ama Şampiyonlar Ligi'nde her takım seni eleyebilir. Fenerbahçe'nin tecrübesi var. Brezilyalı futbolcuları, Kezman'ı, Lugano'su var. Ayrıca daha fazla güçlenebilmek için büyük ekonomik gücü var" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'nin eski Real Madridli futbolcusu Roberto Carlos için, "Döneminin en iyi oyuncularından biri. Futbolunu kutlamak gerekir" diyen İspanyol teknik adam, Brezilyalı futbolcunun yaşının ilerlemiş olmasına rağmen, tecrübesinin de o oranda büyük olduğunu söyledi.

Jimenez ayrıca, ilk maçı İstanbul'da oynamalarının önemli bir avantaj olduğunun altını çizerken, "Çünkü Türkler evlerinde çok güçlü. Dışarıda aynı desteği alamamaları birşeyleri değiştirir" dedi.

Öte yandan Sevilla Kulübü Başkanı Jose Maria del Nido, İstanbul'da oynayacakları maçın çok zor olacağını belirterek, "Bir cehennemde zorlanacağımız kesin" dedi.
^^ :lolmuch: :lolmuch:

Yukarı Alt