Bilmiyorum sw[Server] adını doğrumu yazdım ama yanlışlarımı kabul edin size bir sorum olacak oyuna bayramdan sonra başlıcam ne gibi kayıplarım olur :) ?

Botla kascam çünkü taxsiler aşırı pahalı olur
Sİzlerin önerisi nedir geç başlamak hiç başlamamakmıdır yani geç başlıcağıma başka swye devam ediyim yada yeni sw gelirmi ?

Yeni server gelmez büyük bir ihtimal kısa bir süre içinde.

Bayramdan sonra başlarsan, yetişebilme ihtimalin var.

Silk kullanıcaksan, en az 1k, yetişebilirim diyorsan başla.

Ama üsttekilerden bağımsız hareket ediceksen başlama daha iyi. :popcorn:

bence hıc bır sorun yok neden sorun olsunkı 1 ay gec bıtırırsın sende ustekılere yetısmekten bahsetmısınız hıc blader car acılmamalı o zaman ne yaparsan yap gerıye dusersın cunku :D

Yetişmek sözcüğünü belirtirken şu şekilde ben warrior aççam charım sw de çok ezik kalırmı pre+dres başlıcam :)

WArrior aç ben warrior açmıştım nick NoRegret serverda en yüksek 10 charın içindeydim 3. gün bıraktım çünkü plus yok serverda %95 kişide plus var oynucaksan dedikleri gibi 1k sp lazım en az

Farkettiyseniz yeni serverler hep bi önceki sene aynı zamanda geliyo.Helios yerine geçen sene gaia gelmişti.Eos yerinede eylül-ekim gibi bi server gelir(Tam ne zamn geldiğini öğenirsen ne zaman geleceğini öğrenirsin).Ayrıca warior kascaksan uğraşma.Çoğu kişi fazla satılmıyo diye stall a bile koymuyo warior silahlarını.Wizard kassan biraz tuzlu olurdu ama seri bi şekilde ilerlerdin

Warrior kas ptlerde hezaman yerin var pwpdede desen aynı ama bn unique keserim dersen xbow/bard - bow yada wizart aç:wink1:

Yukarı Alt