arkdaslar bnm basıma bir kere geldi sehir dişinda stall actım adam stalın ıcıne gırdı ve koydugum itemı cektı vede stallı open dedmemstım bıln bırı varsa yardım edebilirmi bu konu hakkında bı kac kez oldu bana belkı sızınde basınıza gelmısıtr lutfen cvplarınızı beklıyorum konus yanliş yerde kusura bakmayın moderatorler cevabımı aldıktan sonra sılerısınız lutfen kıtlemeyın sag olun sımdıden

Jangan,Downhang,Hotan,Semerkand,Constantinople,şehirlerinin dışında stal kurmucaksınız,he kurduk diyelim o adamın dedikleri yapmayın,sro'nun bir açığını bulmuşlar adamlar sizi şehir dışına çıkarıp stalda istediğini yapıyor ve iteminizi kopyalıyor,böyle olunca siz şehre ışınlanınca sizdeki item kayboluyo ve gerçek item o adamda kalıyor....

evet işte bnde o bugu ariyorum guzel kardeşim ibliyorum ole bişi oldugunu bana pahaliya patladı ama ogrendım o bug nasıl oluyo yada acıkgı bilen bi arkadas varsa soliye bilirmi lutfen stalldan cekiyolar hayirsizlar stallda kapalı bısı buldum ama stall kapalken ıtem ustu bulanık oluyo degılmı stalı acınca bulanıklık kalkıyo ıste stall kapalıken o bulanıklıgı kaldırıyorum stall kaplıken pece taktıgımız yre dogru goturun ıtem stall acık mıs gıbı oluyor ama ıtem gelmıyor yardım lutfenn:S

Bu konu hakkında kaç başlık açıldı,sitemizde araştırırsan bulabilirsin,tabi o başlıklar silinmemişse...

moderator emin ol aradım gogolda dahil bnn burada 4 seneyı gecık takılıyorum arti bu oyunuda pot elle basıldıgından beri oynuyorum neyin nerede olucagını cok iyi ibliyorum konus yanliş yerde ama aradım bulamadım ha madem ole dıceksı postun neden dusuk bnn sadece gerektiginde yazı yazıyorum post kasma gibi bi derdim yok inanmayan da baka bilir acontun acılıs tarihine=)

Yukarı Alt