Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Beyler görüyorum ki kompozisyon çok isteyen var..bu konuda herkes istekleri yazıcak yardım etmek isteyenlerde kompozisyonu yazıcaklar bu yardım etme konusuna herkesin katılmasını rica ediyorum ve kompozisyon hazırlamak için başka bir konu açmıyoruz...sadece burda tek topic altında topluyoruz..ve güzel şeyler ortaya çıkıyor sonucunda ise sizin düşünceleriniz ve dağarcığınız nasıl onları ölçeceğiz.. Wink iyi forumlar

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
mesela benim bir isteğim var. :lolmuch:

şu resmi inceleyerek bana bir olay yazısı yazabilecek varmıdır aranızda Cool

ben severim kompoziyson yazmayı yazılıda hep tam puan alırdım türkçe dersinde ama şuan işim var sabah dogru yazar koyarım belki resim güzelmiş

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Sarı_Cat o zaman Genç Gözünde Cumhuriyet ile ilgili bir yazılı komposizyon yazar mısın..

sayfa düzeni olsun..fontlarda list olacak ona tıkla list içinde yap

mesela yazıcağın komposizyonu list içine yaz.. Wink

bannedddd

Buralıyım
Benim bildiğim kompozisyon kişinin kendi duygularını, düşüncelerini ifade eder. Kendiniz yazarsanız daha faydalı olur bence. Ama yine de siz bilirsiniz. Kolay gelsin. Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aşk şarap tütsü adı altında komposizyon yazarım da bunlar bana göre değil kahvekeyfi

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
ya istediğiniz biçimde yazın...ama yeterki..yazın..dağarcınızı ölçmek düşüncelerinizi görmek isteriz..burada Cool

Yukarı Alt