Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Avasin

SuccessBlues demiş ki:
Beyler kimse kusura bakmasında yanlışda almasın "Doğu"daki vatandaşların %90'ı hazırcıdır.Bunu herkes bilir hem pkk sindirmiş hem kendileri zaten o yanda gidiyorlar.Batı'dan bu tür insanların K*çına tekmeyi basıcaksınki birdaha böyle şeyler olmasın 80 yaşında kadın olur ihtiyaçdan yapcak bişeyi olmaz amenna 1000bin kere hkkım helal olsun ama hem beleş geçincek hemde türkiye aleyhine slogan atıcak adamlara tekmeyi basarım.Devletin batı'ya el atamaması rezillik...
Kulaktan dolma şeyler ile bir yerlere varamazsınız. %90ı hazırcıymış. Sen kaç doğulu tanıdın? Doğulular ile kaç kere temas kurabildin sayın batılı. Evinde oturarak, göbeğini kaşıyarak bir yerlere varmak imkansız. Ülkemiz, memleketimiz sizin gibi düşünenlerin yüzünden böyle. Bunu da bilin ki azıcık mantıklı bir çerçevede hayata bakın.

Dipnot: Konuya ilk olarak attığım post ile o postu çektiğiniz ve şu an cevap vermek zorunda kaldığım postlar arasındaki uçuruma bakınca ülkemiz gençliğinin Atatürk'ün önerdiği araştırmacı,meraklı kişilikten ne kadar uzak kaldığını bir daha farkettim.

Selametle,

İyi forumlar; Avasin.

Avasin demiş ki:
SuccessBlues demiş ki:
Beyler kimse kusura bakmasında yanlışda almasın "Doğu"daki vatandaşların %90'ı hazırcıdır.Bunu herkes bilir hem pkk sindirmiş hem kendileri zaten o yanda gidiyorlar.Batı'dan bu tür insanların K*çına tekmeyi basıcaksınki birdaha böyle şeyler olmasın 80 yaşında kadın olur ihtiyaçdan yapcak bişeyi olmaz amenna 1000bin kere hkkım helal olsun ama hem beleş geçincek hemde türkiye aleyhine slogan atıcak adamlara tekmeyi basarım.Devletin batı'ya el atamaması rezillik...
Kulaktan dolma şeyler ile bir yerlere varamazsınız. %90ı hazırcıymış. Sen kaç doğulu tanıdın? Doğulular ile kaç kere temas kurabildin sayın batılı. Evinde oturarak, göbeğini kaşıyarak bir yerlere varmak imkansız. Ülkemiz, memleketimiz sizin gibi düşünenlerin yüzünden böyle. Bunu da bilin ki azıcık mantıklı bir çerçevede hayata bakın.

Dipnot: Konuya ilk olarak attığım post ile o postu çektiğiniz ve şu an cevap vermek zorunda kaldığım postlar arasındaki uçuruma bakınca ülkemiz gençliğinin Atatürk'ün önerdiği araştırmacı,meraklı kişilikten ne kadar uzak kaldığını bir daha farkettim.

Selametle,

İyi forumlar; Avasin.
Sende 1-2 Kişinin üstünden Tüm TÜRK Gençliği Yargılama Avasin
Hadi İyi Günler.

konudaki ilk post demissinde editlenmeden önce
ilgilenilmeyen, üvey evlat muamelesi gören doğu bunu yapıyorsa laf etmek bize düsmez
şeklindeydi..

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Beyler bu uzar gider bende cok şey yazmak istiyorum ama orda başkaları yüzünden cok yanan insanlar var onları düşünüce susuyorum onun için uzamasın bence kapatalım :muck:

İlk konu kilitleme seceneğimi burda mı kullansam acaba kızarlarsa bilmiyordum derim :think: :curtain:

Xperyon

Bilgiliyim
Lexium demiş ki:
beyler doğu-batı durumuna değiştirmeyin konuyu, kimseye sorulmadı nereli olucagi.önemli olan kültür/zihniyet.nice doğulu tanıdım kültürünün etkisiyle türklere taş çıkaracak.o tekmeyi atacaksn o zihniyete o kültüre atıcaksın

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile
Bro sana doğuluya tekme atalım diyormuyum dedimiz aynı şey farklı algılıyorsun :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Avasin demiş ki:
Hocam birinci olarak artık önyargılardan arınmanızın vakti geldi. Yakıp yıkacaklar diye birşey yok, kaç kere oralara gittin ki yakıp yıkacaklar diye faturayı kesiyorsun ki. Sonuçta orası da memleketimizin ili ve yapılması şart. Oradaki insan da bizim insanımız Edirnedeki insan da bizim insanımız. Eğer oradaki insanlar ekmek kazanıyorsa kimsenin yakıp yıkmasına da izin vermezler öyle kolay kolay.
Ek olarak söylemek istediğim bir diğer husus tek tek il adı vermenize hiç gerek yok. Hangi il ne durumda hangi ilin insanları ne durumda diye çok şükür az çok bilgim var. Ben genel olarak bahsediyorum.
kardeşim ben bu fotoğrafı gördükten sonra, böyle nankörleri gördükten sonra kimse kusura bakmasın ama 1 kibrit çöpü bile yardım, bi taş bile getiripte dikmem doğuya.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt