Hangi komik anime dizileri tavsiye edersiniz?Küfür, 18+ falan hepsi olabilir.Ama muhakkak komik olsun..

komik olarak bilmiyom ama sürükleyici anime istiyosan

Naruto
Nabari No Ou

bu iki animeyi öneririm 2 side birbirnden sürükleyici :thumbsup:

Anime ile dizi birbirinden ayrı şeyler.Komik anime işine gelince birkaç tane izliyorum ama komik anime göremedim daha.Şöyle aksiyon , heyecan , kesme biçmeli birşey ilgini çekerse Basilisk'i izlemeni öneririm.

furious demiş ki:
komik olarak bilmiyom ama sürükleyici anime istiyosan

Naruto
Nabari No Ou

bu iki animeyi öneririm 2 side birbirnden sürükleyici :thumbsup:
DemonicDream demiş ki:
Kesinlikle Narutoyu öneririm. :thumbsup:
Off çok teşekkürler süper bir dizi acayip beğendim :muck:
Winterspring demiş ki:
Anime ile dizi birbirinden ayrı şeyler.Komik anime işine gelince birkaç tane izliyorum ama komik anime göremedim daha.Şöyle aksiyon , heyecan , kesme biçmeli birşey ilgini çekerse Basilisk'i izlemeni öneririm.
Sana da yazdığın için teşekkür ederim..

Naruto'yu beğendiysen Bleach'e bayılırsın o zaman demedi deme..
Bleach ve Heroes'dan sürükleyici dizi-anime izlemedim şimdiye kadar.Komik anime olarak One Piece önerebilirim.Ecchi istiyorsan;Bible Black,Futari Ecchi,Gantz.

Winterspring demiş ki:
Basilisk'in sonunda hüngür hüngür ağladığımı bilirim,adam öldürme gibi bir teması yok..

Truth demiş ki:
Naruto izle takıldığın herşey için bana sor valla övünmek gibi olmasın Narutonun kendisinden daha iyi bilirim herşeyi :)
Ps user arasıra şu imza istek bölümüne baksan diyorum ? size verilen ps user yetkisini boşuna vermediler değilmi ? sırf renk için aldıysanız söyleyin başkasını seçsinler :wink1:

Benim isim var şuan imza yapacak zamanım yok SBS bitti onun sonuçları ile uğraşıyorum bir yandan 2 gün sonra Basket Kamp'ım var onun için hazırlanıyorum boş olduğum zaman şuan ve konuşmalarına biraz daha dikkat et burası bu konuyu konuşmanın yeri değil. :thumbsup:

@LucidDreamer
Biraz daha sakin ol yav ^^ Birde bu tür sorunları PM yoluyla halledelim

Dragon Ball
Dragon Ball Z
Dragon Ball GT
toplamda 400-500 bölümü olan bir anime fazlasıyla komik

yeni bi animeye başladın soul eater diye oda gerçekten komik bi güzel bi anime link istiyosan pm den atabilirim

komik anime arıyor arkadaş üst mesajlarda sallamışlar rast gele isimler =) en basitten south park ve the simpsons anime diyen ilk kez gördüm :lol: :lol:

komik arıyorsan tavsiyem dr.slump :roll: :wink1:

NighTwaLkeR demiş ki:
Winterspring demiş ki:
Basilisk'in sonunda hüngür hüngür ağladığımı bilirim,adam öldürme gibi bir teması yok..

- Resim Silinmiş. Kesme -biçmeden kastım savaş ve mücadele , öldürme değil.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt