Advance

http://www.youtube.com/watch?v=Gay3yfxXYQQ

Arkadaşın çilesi bitmiyor!

Tolga Çevik'in gizemli yönetmeninden aldığı direktiflerle şekilden şekile girdiği, hem Ses Tiyatrosu'nu dolduran seyircisini hem de ekran başındaki izleyiciyi kahkahadan kırıp geçirdiği KOMEDİ DÜKKANI bu hafta yine maceradan maceraya koşuyor.

Olmadığı kahraman, gitmediği zaman, girmediği macera neredeyse kalmayan Arkadaşım, bu hafta yine yönetmeninin yaratıcı önerileriyle karşı karşıya!

Komedi Dükkanı'nın ilk kısmında Arkadaşım otomobil satıcısı! Elindeki özellikleri bir tuhaf otomobili satmak zorunda! Elbette otomobil kadar müşterileri de kendisine bu konuda çok yardımcı olmuyorlar!

Programın ikinci kısmında ise yine zamanda yolculuk var. Arkadaşım bu sefer bir İstanbul beyefendisi. Arkadaşının sevgilisine ilan-ı aşk etmesi lazım. Ama yönetmeni elbette bunu Boğaz kıyısında yapmasını istemiyor ve onu dağa yolluyor. Önce dağa ulaşması ve elbette bu arada pek çok engeli aşması gerekli!
Bugün saat 20:00'da STAR TV'de
ps:Her hafta izliyorum kendini çok geliştirdi ilk zamanlarına göre kahkaha dolu saatler geçiriyorum izlerken tavsiye ederim ^^​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Guathema demiş ki:
müthiş koltuk böyle cevirdin mi 4 kişi oturuyor makara: makara:
yine yanlış notaya bastın kalp krizi dimi :mrgreen:

Advance

Şuan itibariyle başladı.
Aldım netbook'u geçtim led tv karşısına ^^

Yukarı Alt