yeni bi imputcu war beyler ben charı sattım herkes sen sen dio KinqRedRock artık benim deildir choq dc werdirio beyler charı satmıs bulunuorum ....... :thumbsup:

inputcular anasını sövdürmeye çok hevesli insanlar madem o kadar çok istiyolar koysunlar kahvenin önüne analarını töbe töbe

inputcular sizi Xp

Nick:EviLLawYeR
Guild:Yok
Lw:8x
Server:SunWorLD
Build:Full STR BOw
KiLL UNique: 1 Time Demon Shaitan

adam üşenmemiş her postuna resimle char bilgilerini eklemiş. hacım ya sen bunları imzana koy ya da biz sana script hazırlayalım her seferinde bu kadar uğraşma :lol:

ayrıca her mesajında +7'ni milletin gözüne sokman hiç hoş olmuyor. bu forumda öyle char sahipleri var ki onlar itemlerini koysa, sen bir daha o resmi koymaya utanırsın :P

"görmemişin bowu olmuş, tutmuş..." derler adama :curtain:

TwiLighT demiş ki:
adam üşenmemiş her postuna resimle char bilgilerini eklemiş. hacım ya sen bunları imzana koy ya da biz sana script hazırlayalım her seferinde bu kadar uğraşma :lol:

ayrıca her mesajında +7'ni milletin gözüne sokman hiç hoş olmuyor. bu forumda öyle char sahipleri var ki onlar itemlerini koysa, sen bir daha o resmi koymaya utanırsın :P

"görmemişin bowu olmuş, tutmuş..." derler adama :curtain:
Bende Helios'daki 3 lv SOS'umu eklicem. :lol: :P :twisted:

ben yeni bir tane imput cu yapıyom 45 lv oldu bile :D:D benim oyundaqi adım S3MuM ayrıca ben imputu denemelik yapıyom emde arkın charı kasıyom

Yukarı Alt