1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kocaman söz

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Kocaman söz
    Hem Beşiktaş'ı hem de Kasımpaşa'yı yeneceklerini iddia eden Aykut Kocaman, “Kimsenin bundan şüphesi olmasın” dedi. Genç hoca, hafta sonundaki mücadelenin, sadece bir Beşiktaş maçı olmaktan öte anlamlar ifade ettiğini dile getirdi.

Sıkıntılı günler geçiren Aykut Kocaman’dan iddialı sözler. Hafta sonundaki derbinin çok önemli olduğunu vurgulayan genç hoca, “Sadece bir Beşiktaş maçının ötesinde önem arzediyor. Camia bu yıl şampiyonluğu çok fazla istiyor. Açıkçası lige sorunlu başladık. 4 maçlık seri, işlerin pek yolunda gitmediğini gösteriyor. Bu anlamda lige dönüşümüz, bağlanmamız açısından, camianın özgüveni açısından derbi çok büyük önem arzediyor. Kendi sahamızdaki 2 maçı seyircisiz oynadık. Seyircimizle buluştuğumuz maça, büyük bir hediye getirerek başlamayı çok isterdik.

‘Kaybı aklıma bile getirmiyorum’

Beşiktaş’ı da, Kasımpaşa’yı da yeneceğiz, insanların hiç kuşkusu olmasın. Kayseri maçı gibi olmayacağını herkes bilsin. Yenmek için sonuna kadar mücadele edeceğiz. Puan kaybını aklıma bile getirmiyorum. Takımımız, 1. dakikadan 90. dakikaya kadar yenme arzusuyla dolu olacak. Mutlak ve mutlak Beşiktaş’ı yenmek için çıkacağız. Hem istekliliğin yüksek olması hem de topun canının bizimle birlikte olması gerekiyor. Beşiktaş havayı iyi yakaladı. Oyun ya da skor açısından söylemiyorum. Etrafındaki hava, karşısından gelen bir rüzgar değil arkasına aldığı bir rüzgar gibi görünüyor” diye konuştu.

‘Sıkıntılar olacağını biliyordum’

İstifa gibi düşüncesi olmadığını ifade eden Kocaman, “Bu dönüşüm, değişim sürecinin sıkıntılarla dolu olacağını tahmin ediyordum. Bir ay sonra, iki ay sonra olabilirdi, bugün oldu. Ancak bunları hem yönetim, hem de ben kişisel becerimle aşacak çaptayız. Burada olmamın ve devam etme arzumun en önemli nedeni tamamen Fenerbahçe odaklı olması” dedi. Fenerbahçe Teknik Direktörü, Alex’le ilgili bir soruya şu yanıtı verdi: “Bu sorulara ne kadar yanıt versem de, yorumlar devam edecek. Doğrularım, yanlışlarım olabilir. Ancak performans odaklıyım. Sadece Alex miş Hayır. Her oyuncu için geçerli olabilir. Niang için de geçerli olacaktır. Hata ve benzeri şeyler başka bir şey, bu başka bir şey. İnsani anlamda ben birisine taktım, onu bitireceğim gibi şeyler benim dünyamda yok. Ben, çok daha yüksek ve sert bir grup olmasına doğru götürüyorum takımı. Bu anlamda da zaman zaman yol alıyoruz, zaman zaman sıkıntılar da olabiliyor. Performans olarak her oyuncuyla ilgili genel bir beklentim var, Alex ile ilgili de var.”

‘Kazım’dan beklentilerimiz var’

Futbolcuların kulüpleriyle, “Şu kadar maç oynarım” diye sözleşme yapmadığını dile getiren Kocaman, “Antrenmana çıkacağız diye sözleşme yapıyor. Umudumuzun olmadığı bir futbolcuyu antrenmanda tutmanın anlamı yok. Kazım şu anda idmanlara çıktığına göre beklentilerimizin olduğunu gösteriyor. Beklentinin olmadığı gün antrenmana çıkmasına da gerek yok” dedi. Ana takımı bulup onun üzerinde 4-5 hafta gitmesi gerektiğini, sakatlıklar nedeniyle bu fırsatı çok fazla bulamadığını aktaran genç teknik adam, özellikle yeni gelen oyuncuların hepsini biraraya getirerek arka arkaya oynatma şansı bulamadığını, Kayseri maçında bazı futbolcuları, kendi seviyelerinin altında gördüğünü de sözlerine eklerken, “Kayseri’ye giderken kafamdaki stoper Selçuk’tu. Şu anda net şekilde bir yanlışlık olarak söyleyebilirim” itirafında bulundu.

‘Gençleri camia da istemeli’

Aykut Kocaman, son olarak altyapıdan gelen oyuncularla ilgili konuştu: “Gençler olmalı. Bu sadece bana ait duygu olmamalı, camia da istemeli. Takımdaki ruh denilen şeyi, her zaman dışarıdan getirdiğiniz oyuncularla yapamazsınız. İçeride yetiştirdiğiniz, o kültürle bezenmiş oyuncular kulüp aidatını çok daha hissederek sahada yer alıyor. Yavaş yavaş aşağıdan gelenleri artırmak en büyük hayallerimden biri.”​

Fanatik ^^

2. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Valla hiç kusura bakmasın ama benim aykut baştayken şüphem hiç bitmeyecek....

Ps: Birde kimsenin şüphesi olmasınmışmışmış

6 maçta 4 puan topladık be!!

3. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    4 maç 6 puan olmasın makara:

4. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    aman bro kafa mı kalmış sinirden ne yazdığımı bilmiyorum summer4:

5. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
  6. Autumn

Autumn Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Öğrenci
    düşünce yanlış..Benim Tahminime göre ocak a kadar bu böyle sürer sonra 2003-2004 teki gibi şampiyonluğu aldığımız gibi alabiliriz gibime geliyor fakat aykut kalmalı :oldie: