Merhaba Knight Online Oyunculari,

Bazi oyuncularimiz oyuna baglanmada yasadigi sorunlarin farkindayiz. Network muhendislerimiz sorunu en kisa surede cozebilmek icin calismaktadirlar. Anlayis gosterdiginiz icin tesekkur ederiz.

Bazi oyuncularimiz bu sorunu oyun disinda "Knight Online Game Option Setup" bolumunu acarak, "Visibility Range" kismini minimuma ve "Character" "Object" ve "Terrain" kisminida "Low" durumuna getirip calistirdiklarini belirtmektedir. Bu gecici bir cozum olarak sorun cozulene kadar kullanilabilir.

-Knight Online Ekibi

melik demiş ki:
Merhaba Knight Online Oyunculari,

Bazi oyuncularimiz oyuna baglanmada yasadigi sorunlarin farkindayiz. Network muhendislerimiz sorunu en kisa surede cozebilmek icin calismaktadirlar. Anlayis gosterdiginiz icin tesekkur ederiz.

Bazi oyuncularimiz bu sorunu oyun disinda "Knight Online Game Option Setup" bolumunu acarak, "Visibility Range" kismini minimuma ve "Character" "Object" ve "Terrain" kisminida "Low" durumuna getirip calistirdiklarini belirtmektedir. Bu gecici bir cozum olarak sorun cozulene kadar kullanilabilir.

-Knight Online Ekibi
bunu denediysende hala dc yiyorsan sucu tt atıyorum :lolmuch:

AnT_NuKeR demiş ki:
Ya dk başı dc yıyom kasamadım gitti oyundan kaynaklanıo alan pree rahat edeecen :mrgreen:
premiumla hicbi alakası yok bende gold var ve aynı sorunu yasıyorum sorun oyundan kaynaklanıyo zaten serverlarda bos bide tt net off off türkiyede online oyun oynanmaz vallaha!! :?!!!

melik demiş ki:
AnT_NuKeR demiş ki:
Ya dk başı dc yıyom kasamadım gitti oyundan kaynaklanıo alan pree rahat edeecen :mrgreen:
premiumla hicbi alakası yok bende gold var ve aynı sorunu yasıyorum sorun oyundan kaynaklanıyo zaten serverlarda bos bide tt net off off türkiyede online oyun oynanmaz vallaha!! :?!!!
Sayin Knight Online oyuncularimiz,

Gecen bir kac gun icinde bazi oyuncularimizin Knight Online'a baglanma ve bagli kalma konusunda gucluk cektikleri dikkatimizi cekmistir. Gerekli arastirmalari yaptiktan sonra, Knight Online Ekibi olarak tarafimizda oyuncularimiza baglanti guclugu yaraticak bir durumun olmadigini tespit etmis bulunuyoruz. Oyuna baglanma ile ilgili sorunlar yasiyorsaniz, baglanmis oldugunuz hatlarda gecici olarak sorun yasaniyor olabilir. Bu sorunun en kisa zamanda giderilecegini umar, gosterdiginiz destekten oturu tesekkur ederiz.

Knight Online'da gorusmek uzere!

-Knight Online Ekibi

dragon king demiş ki:
hmm düzenledim anladın galiba ama acıklama yapayım.knight hastasıydım en yakın arkadasım sro ya baslattı gel euro carlar gelcek felan die bıraktırttı 75 warrioru bana bende bi abiye verdim oynasın die warrioru o oynuyo bende girip pk yapıyom .goldu o abi cekmis ama 3 4 adam kesiyom pat dc hatta bazen adamlarla vs yaparken dc yiyom cok kötü bisey.

Yukarı Alt