1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Knight üzerine bot yazılımı...

1. CaRTMaNN

CaRTMaNN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Knight online efektleri kendisi kadar basitde olsa zevkli bir oyundur, zamanında bnde oynadım ama bıraktım. Knightda bir problem var free bot yazılımı çok az yazan oluyorsada 3. sınıf elemanlar yazıyor onlarda kıytırık programlar oluyor macro'dan farkları yok. Başlata basıyorsun 1-2-3 skillere basıyor bunada bot diyorlar :mrgreen: ki bu kıytırık programlarla dahi ne hitler alınıyor bilemezsiniz. Sadete gelirsek demek istediğim sitede yazılım işlerinden anlıyan birton adam var toplanıp ko'da orta düzey dahi olsa bir bot yazsanız siteye öle bir yığılma olurki extraloob artık sro ismiyle değil ko ismiyle anılmaya başlar, ko'da birşey tuttumu onun yayılma süresi max 1 hafta sürer dolayısıyla bundan büyük kâr elde edilir. Ko'nun paralı-parasız botlarında hiç olmuyan bir özellik var clientless, eğer bir clientless modlu bot yazılırsa ne para kaldılır onun altından hayal bile edemezsiniz :mrgreen: oyun manyak dolu adamlar çerez niyetine günlük 20 ytl yatırır ko'ya + buna yaz tatili eklenince ...

2. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Parasız koxplar dandik olur tabi. Ben şahsen oynadığım zamanlar koxp alırdım :lol: KO'da clientless giriş mümkün değil diye biliyorum ama :roll:

3. CaRTMaNN

CaRTMaNN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Sroking botda free ama canavar gibi bot oturup düşünülmesi lazım bnce...
    Bir site örneği vereyim exbilgi.com 2008'de fln adminleri bir bot çıkardı 1 ay dayandı dayanmadı ama site öle bir hit aldıki adamlar tekrar çıkartmak zorunda kaldı sonra ko x-trap koruma kalkanını devreye sokunca bot sevdası sona erdi ama bugün üye sayıları tam 350.000

4. abilanabi5

abilanabi5 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kardeş Reklam Vermek Serbest mi bilmiyorm ama No-Reklam

5. AliceCullen

AliceCullen Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Rüzgarın Savurduğu,Denizin Boğduğu,İnsanların Üzdü
    walla bencede ama clientless yapmaya calısıyorlar 2 gun dayanıor dayanmıor adam gibi bi koxp yapsa extraloob üye sayısı baya bi artar cnku adamlar nerde koxp bulurlarsa o siteye adam yagdırıyorlar oyundan olsun reelden olsun her turlu uye kazanırız bunun ıcın bu işi bilen sağlam adamlar lzm :P