1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Knight Online XTrap Hatasının Çözümü

1. UyKuCu_

UyKuCu_ Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu işlem çok basit. Sürekli shoutboxta yazıp aramaktansa linke tıklamak yeterli idi. İşlemler çok basit sadece altta denilenleri yapın. 30 Pc bulunan cafe çalıştırıyorum hiçbir sorun yaşamadan Knight Onlineye giriyorum. Denemeden dediklerimi yapmadan boş yorum yapmayın. Küfür asla etmeyin. Sizde organ var ise biz mod ve adminlerdede o organdan var ettiğiniz küfür tek taraflı değildir. Burada size yardım için bulunuyoruz kullandığınız kelimeleri daha dikkatli seçiniz....

Şimdi yapılacak işlemler...

* PC yi resetleyin yeniden açılsın... (PC = Bilgisayar)

* KnightOnlineyi açmaya çalışmadan alttaki dediklerimi uygulayın. Eğer öncelikle KnightOnlineye girmeye çalışır ve Xtrap hatası alırsanız bir daha reset atmanız gerekebilir.

* Bilgisayar açıldığında şu işlemleri sırası ile yapın

BAŞLAT a tıklayın (Ekranın sol alt köşesinde windows amblemide olan buton)
    ÇALIŞTIR ı seçin

Karşınıza bir ekran çıkacaktır. Çıkan ekrana

CMD yazın ve enterleyin. DOS ekranı karşınıza geldiğinde ekrana

YAPTIGIMIZ YANLIŞDAN DOLAYI HERKEZDEN ÖZÜR DİLERİZ DOGRUSU ALTTADIR!

ESKİSİNİ YAZARKEN Bİ YANLIŞLIK OLMUŞ DOGRUSU=ipconfig /flushdns yazın ve enterleyin.

Ekranda size DNS Ön Bellek Temizlendi Yazısı Gelecektir.

Daha sonra KnightOnline yi çalıştırın. Eğer Xtrap hatası alırsanız 2. kez yeniden deneyin.

Bu işlemden sonra 1. seferde hatra alabilirsiniz ancak ikinci seferde kesinlikle gireceksiniz

2. SonSAHNE

SonSAHNE Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Bu olmuyodu bende Ben başka bi çözüm buldum :lol: Gizli Gizli İş çeviren Msn Plus yapıo bunları :lol: bende vardı Kaldırdım Pc den bi dahada hata almadım... Denemenizi tavsiye ederim...