EXp

rank8
yha gercekten oluor mu biriniz yapında oluor mu olmuor mu soyleyın !! lutfen oluor sa BaBa BüYüKsün Car Soyuldu Zati İtem yapacam :lol:

_CaspeR_

Buralıyım
eğer sen öle çalmışsan benim sana ş******* demekten başka bir çarem kalamz bu sadece birisi senin emeğini çalmışsa sen geri almak için yaparsın şimdi senin onlardan ne bir farkın kaldı

SonSAHNE

Bilgiliyim
çalışıyomuymuş :lol: bunu başka bi yerde yayınlamayın adamın teki bana denedi s*ktiri çektim...

DNAA demiş ki:
eğer sen öle çalmışsan benim sana ş******* demekten başka bir çarem kalamz bu sadece birisi senin emeğini çalmışsa sen geri almak için yaparsın şimdi senin onlardan ne bir farkın kaldı
Benım 80 varıorumu calanlar senın gibimi düşünüo hayır serverdeki ilk +9 un sende olması ve calınması sen naparsın!

SonSAHNE

Bilgiliyim
evet bnde bi lvl 78 char gördüm logos da süper bi char dı ama işte ne yaparsın türk milleti değilmii hiç bir zaman elindekilerle yetinmezler... Evil or Very Mad

sen heavendan mısın bu arada :lol: imzada heaven ın simgesi var ama eski simgesiydi sanırım :lol: bu itemlerlede almazlarda heaven a olsun :lol:

S0NS4HN3 demiş ki:
evet bnde bi lvl 78 char gördüm logos da süper bi char dı ama işte ne yaparsın türk milleti değilmii hiç bir zaman elindekilerle yetinmezler... Evil or Very Mad

sen heavendan mısın bu arada :lol: imzada heaven ın simgesi var ama eski simgesiydi sanırım :lol: bu itemlerlede almazlarda heaven a olsun :lol:
Heaven Tabi dotum dur yenı başladık şimdi özl kıyafette alıcam yarın haha +8 cleaver ları sattım para cok stümü düzem bidaha calarım :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
server chyper karusum gel beraber takılalım ama heaven a artık adam almazlar... yeni alındıysan sallıon dicektim :lol:

emek hırsızlığı yapmayın arkadaşlar bşvrin soyulan çar ezikse bişey olmaz yüksek lvl olunca naparsınız bilmem :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
tezcanım demiş ki:
emek hırsızlığı yapmayın arkadaşlar bşvrin soyulan çar ezikse bişey olmaz yüksek lvl olunca naparsınız bilmem :lol:

hiç sorma ne sağlamdı char +8 chitin set gitti :lol:

hala çalışıo mu Question

arkin charını çaldılar çalışıosa tam süper olucak

mantıklı geliyor... uzun zahmetli iş ama

saçmalamayın olamaz böle bişi... böle bişi olursa hemen açıgı kapatır k2network...

ayrıca hemende yayılır ve tüm charlar soyulur... olabilir mi böle bişi sizce :)

böle bişi zaten vardı oldu ama açık kapandı die biliorum hala çalışıomu bilen var mı

Yukarı Alt