arkadaşlar knight görevine başladım bugün.tüm görevleri yaptım.en sondaki buz atan canavarı öldüremiyorum.sürekli yatıyor char.95 lvl wiz / bard.
bunun bir yöntemi var mıdır , bilenler yardım edebilirse sevinirim.teşekkürler :byes:

iti daldıracan ilk sonra o itle uğraşırken zerkleyip keseceksin life basma sakın yatarsın gene yanında can potu ile vigorda olsun,it daldıktan sonra dalarsın iti öldürtme potlamayıda unutma

Hp Recovery Grain alıcaksın, Vigor alıcaksın normal pot kullanmayacaksın bide str int hp scroll kullanırsan zerkle 30 saniye sürmez kesmen...

Ural_Tulga demiş ki:
iti daldıracan ilk sonra o itle uğraşırken zerkleyip keseceksin life basma sakın yatarsın gene yanında can potu ile vigorda olsun,it daldıktan sonra dalarsın iti öldürtme potlamayıda unutma
kurt 70 lvl malesef..2 yada 3 kez vuruyor en fazla

UnDeFeateD demiş ki:
Hp Recovery Grain alıcaksın, Vigor alıcaksın normal pot kullanmayacaksın bide str int hp scroll kullanırsan zerkle 30 saniye sürmez kesmen...
deneyeceğim teşekkürler :nod:

okan7777777 demiş ki:
arkadaşlar knight görevine başladım bugün.tüm görevleri yaptım.en sondaki buz atan canavarı öldüremiyorum.sürekli yatıyor char.95 lvl wiz / bard.
bunun bir yöntemi var mıdır , bilenler yardım edebilirse sevinirim.teşekkürler :byes:
Yanında Bulunduracagın Üç Sey :)

Senın LvL ine Yakın Pet
Bolca Vigor Grain Small
ve Son Olarakta Def. ve Atack Scroll :)

Yattıgına Gore Setın Fazla Iyı Degıl :(
İlk Önce Petine Attack Yaptır Daha Sonra Scroll varsa Bas (Amac En Kısa Surede Kesmek) ve ZERK ile öldürmen gerekiyor mobu unutma ve Genelde En uzaktan vuran skıllerını kullan ...

Ayrıca solo kasıyorsan ve unuguelere gıtmıyorsan bence gorevı yapmak ıcın acele etmene gerek yok cunku sadece zerk suresını uzatıyor bunun yerıne kasılıp bıraz daha yuksek lvl de gıtmeyı deneyebılırsın :) Ayrıca Helıos Serverında Isen Ben Yardımcı Olabılırım

Ben daha 2 gün önce yaptım knight görevini hacım vigor falan hikaye en iyisi vur kaç tabi köpeğin varsa iş değişir köpeği saldırtıp sonra sen saldırabilirsin ama köpeğin yoksa yapman gereken ;

1- mekana atla gideceksen

2-ilk vuruşta atın neredeyse %95 canını götürüyor direk ata hp basıyorsun ve kaçıyorsun

3- senin peşini bıraktıktan sonra in attan speed bas

4-bundan sonra senin kabiliyetine kalmış benim tavsiyem buz skilliyle vur (son açılan)

5-ilk başta zerki harcama baktın zerk bitmeden öldürebileceğin hp ye geldi hp si bas zerki eğer zerkle tek atabilirsen (life yi açıp) saldır fakat güvenemiyorsan tek atacağına benim yaptığım gibi çok az hp si kaldığında aç zerki öyle kes ama bir engel daha var 10 dk süren bu sürede ben yaptım bu söylediklerimi yaparsan sende yaparsın.

İyi Şanslar... :thumbsup:

recaiyilmaz demiş ki:
okan7777777 demiş ki:
Yanında Bulunduracagın Üç Sey :)

Senın LvL ine Yakın Pet
Bolca Vigor Grain Small
ve Son Olarakta Def. ve Atack Scroll :)

Yattıgına Gore Setın Fazla Iyı Degıl :(
İlk Önce Petine Attack Yaptır Daha Sonra Scroll varsa Bas (Amac En Kısa Surede Kesmek) ve ZERK ile öldürmen gerekiyor mobu unutma ve Genelde En uzaktan vuran skıllerını kullan ...

Ayrıca solo kasıyorsan ve unuguelere gıtmıyorsan bence gorevı yapmak ıcın acele etmene gerek yok cunku sadece zerk suresını uzatıyor bunun yerıne kasılıp bıraz daha yuksek lvl de gıtmeyı deneyebılırsın :) Ayrıca Helıos Serverında Isen Ben Yardımcı Olabılırım
öncelikle çok teşekkür ederim :)
köpek 70 lvlda ama birazdan deneyeceğim.scrool 500 hp verenden var yanımda da vigor bulunduruyorum.
söylediğin gibi set berbat npc set :) unigue peşinde gezdiğim için şart oldu bu görev.denedikten sonra döneceğim tekrar buraya :byes:
edit:teşekkürler apollodayım

Schweppes demiş ki:
Ben daha 2 gün önce yaptım knight görevini hacım vigor falan hikaye en iyisi vur kaç tabi köpeğin varsa iş değişir köpeği saldırtıp sonra sen saldırabilirsin ama köpeğin yoksa yapman gereken ;

1- mekana atla gideceksen

2-ilk vuruşta atın neredeyse %95 canını götürüyor direk ata hp basıyorsun ve kaçıyorsun

3- senin peşini bıraktıktan sonra in attan speed bas

4-bundan sonra senin kabiliyetine kalmış benim tavsiyem buz skilliyle vur (son açılan)

5-ilk başta zerki harcama baktın zerk bitmeden öldürebileceğin hp ye geldi hp si bas zerki eğer zerkle tek atabilirsen (life yi açıp) saldır fakat güvenemiyorsan tek atacağına benim yaptığım gibi çok az hp si kaldığında aç zerki öyle kes ama bir engel daha var 10 dk süren bu sürede ben yaptım bu söylediklerimi yaparsan sende yaparsın.
dediklerini yaptım az kalmıştı ama lagdan gittim olmadi:

İyi Şanslar... :thumbsup:
dediklerini yaptım az kalmıştı ama lagdan gittim olmadi:

Sana Nasıl Yardımcı Olabılırız :) Bir Düşünelim... Apolloda Tanıdıgım Olsa Senın Gorevı Anında Bıtırmıstık :) Ama Sen Bence Bır Scroll Al Tavsıyem Yada Arkadasın Yokmu Cafeden Falan Gecıcı Olarak Item Isteyebılırsın :) Bende Cok Wızard/Bard Kastım Clerıc e Gore Defans Olmuyor Ama Atackları Daha Hızlı Yapıyorsun :)

Ama Sana Yardımcı Olacagım :) İçim Elvermedı Bu Cabanın Bosa Gıtmesını Yarın Aksam Sana 10 Silk Epini Verecegım Onunla Scroll Alırsın.
1 Tane 20% damage increase / absorption scroll
1 Tane HP+2000 potion
1 Tanede MP+1000 potion Aldın mı Ondan ıkı tane Gelse Farketmez Halledersın Gorevı :D Ben Garantı Verıyorum :D

recaiyilmaz demiş ki:
Sana Nasıl Yardımcı Olabılırız :) Bir Düşünelim... Apolloda Tanıdıgım Olsa Senın Gorevı Anında Bıtırmıstık :) Ama Sen Bence Bır Scroll Al Tavsıyem Yada Arkadasın Yokmu Cafeden Falan Gecıcı Olarak Item Isteyebılırsın :) Bende Cok Wızard/Bard Kastım Clerıc e Gore Defans Olmuyor Ama Atackları Daha Hızlı Yapıyorsun :)

Ama Sana Yardımcı Olacagım :) İçim Elvermedı Bu Cabanın Bosa Gıtmesını Yarın Aksam Sana 10 Silk Epini Verecegım Onunla Scroll Alırsın.
1 Tane 20% damage increase / absorption scroll
1 Tane HP+2000 potion
1 Tanede MP+1000 potion Aldın mı Ondan ıkı tane Gelse Farketmez Halledersın Gorevı :D Ben Garantı Verıyorum :D
Alakası yok hacım bende wiz/bard ım 95 de yaptım görevi yaratık çok seri vuruyor , donduruyor ve bana setim npc olmamasına rağmen 2k küsür vuruyordu.Wizard bardların yapabilecekleri tek şey dediğim gibi vur kaç yöntemi ^^

okan7777777 demiş ki:
evet olmuyor lanet olsun wizard bard chara eekd1
Bende wizard/bard ım dediğim gibi yap bir daha dene zaten son anda yatmışsın bu arada kaçarken ışınlanmayı kullan.Vururken de dediğim gibi buz skilinin sonuncusuyla vur %90 yaratığı donduruyor ya sana 1 kere vurabiliyor yada vuramıyor. :thumbsup:

onu öldürmene gerek yok, 10 dakika boyunca otur bir yerde, sal wolfu, keyfine bak :mrgreen:

ben böyle yapmıştım :P

edit : pardon ben şu generale benzeyen npc sandım :mrgreen:

Cryolite demiş ki:
onu öldürmene gerek yok, 10 dakika boyunca otur bir yerde, sal wolfu, keyfine bak :mrgreen:

ben böyle yapmıştım :P

edit : pardon ben şu generale benzeyen npc sandım :mrgreen:
Tam söylicektim ki karıştırdığını anlamışsın :P

Arkadaslar Konunun Basından Berı Takıp Edıp Okusaydınız Anlardınız... Fazla Soze Gerek Yok Ben Senıor Generali Yaptım Chief Generalle Ugrasıyorum, ve belkı sızın dedıgınız bu gorevı 100-150 kere yaptım ama sız ılla ınat edıyorsunuz senın dedıgın gıbı degıl dıye Tamam sız haklısınız :) Ve cok merak edıyorum 70 lvl bır petın 95 LvL bır özel mobu nasıl oldurebıldıgını ??? 95 LvL Player kesemıyor zerkle sız 70 lvl pete kestıreceksınız helal olsun ne dıyım :)

yaptım görevi arkadaşlar :) her şey iteme bakıyor gerisi teferruat :) herkese teşekkürler

konu baya bi eski ama bende yapamayınca araştıra araştıra gördüm bende yazayım dedim :D
Apollodayım 95Lv Bard {wiz yok sadece bard :D Hepsini yaptım bende sonuncuda kaldım yatıyom hep set full npc {bikaç tanesinde biraz blue var o kadar :P eventten kalma scroollar vardı depoda hepsini bastım yine çok kolay yattım 90Lv köpek var ama bi işe yaramıyo :S vuruşarım da az ben nası yapabilirim bunu

Emirhann54 demiş ki:
konu baya bi eski ama bende yapamayınca araştıra araştıra gördüm bende yazayım dedim :D
Apollodayım 95Lv Bard {wiz yok sadece bard :D Hepsini yaptım bende sonuncuda kaldım yatıyom hep set full npc {bikaç tanesinde biraz blue var o kadar :P eventten kalma scroollar vardı depoda hepsini bastım yine çok kolay yattım 90Lv köpek var ama bi işe yaramıyo :S vuruşarım da az ben nası yapabilirim bunu
40lvle kadar wizz upla , sonra kapatırsın aç görünmezlik skillini bekle 10dk :D

Yukarı Alt