Klansavaşları kapanıyor arkadaşlar.. Klansavaşları oynayanlar bilir.Ocak ayında bütün oyunculara Ö.M atıldı.Bunun içeriğide KlanSavaşlarının kapanmasıyla ilgiliydi.Bugün girdim ve gördümki Anasayfayada duyuruyu basmışlar..

Ancak bu olaya sitem ediyorum! Ayıp diye birşey var.O kadar emeği hiçe saydılar..Asla KingsAge oyununu oynamayacağım.Bana aynı olayın buradada olmayacağını kim garantileyebilir ? 100.000 Puanlı hesabım vardı.Klan olarak girdiğimiz savaştan aldığımız ağır yenilgi sonrası yıkılmıştım.O gün bu gündür oyunu bırakmıştım.İyikide bırakmışım.Puanlarımın ve emeklerim bu şekilde hiçe sayılsaydı eminim daha çok üzülürdüm.Şimdi kendi düşüncelerimi sıralıyorum..

Hataları Ne?
-Kimsenin emekleri bu şekilde hiçe sayılamaz.
-Pre alanların paraları bu şekilde hiçe sayılamaz.
-Bu oyuna saatlerini ayıranların bu kadar kolay bir şekilde hüsrana uğratılması hiçbir insanlık kavramıyla bağdaşmaz.

Telafi Etmek İçin Ne Yaptılar?
-Neymiş efendim 3 ay pre varmış.. Sonuç ne? Parasıyla Pre alanların diğer oyunculardan üstünlükleri nerede?
-Oyun açıldığından beri oynayanlar aynı puana 3 ayda mı erişecek?
-Telafi etmek için kibarca bir açıklama yapmışlar.Bunada asla inanmıyorum.Sadece para için bunu yapıyorlar.

Sonuç Ne?
-Oyuncuların emekleri boşa sayıldı.
-Harcanan paralar ve zamanlar havaya karıştı.
-Oyunun itibarı taban yaptı.
-W15 te herkes Klanları dağıtıp herkes tek klanda birleşerek tepkilerini dile getirdiler.
-Oyuncu kaybettiler.

Şimdi neden KingsAge oynayalım? Bana biri çıksın aynı olay yaşanmaz desin.Emekleri bu kadar çabuk hiçe sayan bir firmadan hiçbir nane olmaz..Bir düşünün Joymax bugün açıklama yapıyor ve oyunu kapatıyoruz yeni server üzerinden oynayacaksınız ve eski charlarınız silinecek dese ne tepki gösterirdiniz? Kişisel olarak konuşuyorum etmediğim küfür kalmazdı..Umarım Joymax böyle birşey yapmaya kalkmaz diyorum ve son sözümle konuyu kapatıyorum.

Yazıklar Olsun KlanSavaşları Takımı !!!

kıl oldum zaten adamlara.adam demeye 1000 sahit ister gerci. W14 de oynuyordum ben tam oyuna alıstım puan&asker yapdım derken oyunu kapatıyolar ya.. :!!&%&!

Yukarı Alt