Herkesin duygusu farklıdır.Kimi uygun bir ortam ararken,kimiyse sabırsızlıktan ölür.Kimi pat diye söyler,hatta söyleyebilmek için yüksek sesli ortamlara da davet eden kişilerde vardır.

bu konularda en beceriksiz benimdir heralde

kızlarla aram cok iyidir gezerim tozarım kankalık yaparız lakin bir türlü acılamam cesaretim yok

utancın kırılarak sözlenmesi çok zor olan birşey,en iyisi birden söylemektir.:D

Prada

Aslında çıkma tabiri Going outtan gelmektedir.. Yanlış çevrilmiştir bizde çıkmak bi ilişki anlamındadır falat asıl Going out kelimesi onlarda yemege cıkma tarzı anlam taşımaktadır..

Örnek..

Erkek: Benimle çıkarmısın
Hatun: Evet çıkarım
Erkek: Hadi hazırlan o zaman
Hatun: Niyeki?

Iste anlamı karmaşası dedikleri olay bu olsa gerek ?!!!!!!! Eskiler anlaşamak tabirine kullanıyormus ne varsa eskilerde var :santa:

Karşındakine göre değişen bir olaydır.Sonuç bazen mutluluk olur bazen hüzün.Ama en kötüsü bu sözler sonrası yenen bir tokattır.Hele ki kalabalık bir ortamdaysanız.

Clydon3 demiş ki:
bu konularda en beceriksiz benimdir heralde

kızlarla aram cok iyidir gezerim tozarım kankalık yaparız lakin bir türlü acılamam cesaretim yok
+1453

Bir türlü çıkma teklif edemediğimiz kızlar için
-arkadaş buda tuvalete gidiyor sonuçta..
ve
-küçükken babası ağacın kenarına işetmiyormuydu?
gibi şeyler düşünülebilir.

kedi,
mındar,
ulaşmak,
ciğer,
!

bu işin de ince teknikleri yok değildir..
evvela söyleyeyim.. çıkma teklifi ederken yapılacak en dingilce hareket "benimle çıkar mısın" demektir.
ilk önce kıza bol keseden iltifat edilmeli..daha sonra ise ona karşı olan duygularınızın son gülerde ya da aylarda ciddileştigini söylemeniz gerekmektedir.(göz teması çok önemli,başka bi yere baktıgınızı yakalarsa "benden daha güzel biri mi var bu civarlarda" diye düşünüp panige kapılabilir)
burda altın kural,kendine güvenmektir.çünkü utanılıcak bir hareket değildir duygularınızı başkalarıyla paylaşmak..
bu nedenle sakin ve cool bi vaziyet almanız sizin yararınıza olacaktır..

Benimle çıkarmısın...Saçma ve baya bulduğum iki kelime topluluğu x_X
Bunu yerine bu kelime zamanı geldiğinde söylenmeki.Damdan düşer gibi değilde en azıdnan küçük bir plan kurulması gereken . Damdan düşer gibi söylediğinde yüzünde bir tokat acısı uyandıran.Hayatımızı bazen neşelendiren bazen üzen bir eylem .

Arkadasların yanında ben yaparım onu tavlarım ''kek'' lan bu kız denilip sonra rezil olunduğu andır.

ben bir sözlük yazarı oalraktan yapıcağınız en büyük hatanın çekingenlik olduğunu düşünüyorum asla ama asla çekinmeyin içinize kapanmayın işlemeyem demir pas tutmaz diye bir atasözü vardır bir hareketiniz olmalıdırki karşı taraf bunun farkına vararak oda sizin gibi konuşsunsizinle daha çok sohbet etmeye başlıyacaktır teklifiiinizi kabul etmemek içn hiçbir neden yoktur

Saygılarımla Tam_turk_

Kuperin yazısına ekleyerek örnek verim

Erkek:Hadi İnek
Kadın:Tamam

Beraber aşağıya inmişler

Erkeklerin neredeyse yarısının sorunudur çekingenlik.Bayanlar ortama daha rahat uyum sağlayabildiğinden çekingenlik sorunu yaşamazlar lakin erkekler hem cinslerine karşı rahat olsalarda bayanlara karşı utanç , sıkılma ve iletişim kuramama sorunu yaşarlar.Bunun sonucu olarak duygularını ifade etmekte zorlanırlar , aşk, sevgi ... hislerini dile getiremezler.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ben bir moderatör olarak [herkes ne olduğunu belirtmiş ben de belirtmek istedim] Aslında bu tür durumlar o kadar da zor olmadığını düşünüyorum. Önemli olan sakin olmak.Hiç bir hata yapmamak. Gerisi zaten gelir.

Wax Whine demiş ki:
Ben bir moderatör olarak [herkes ne olduğunu belirtmiş ben de belirtmek istedim] Aslında bu tür durumlar o kadar da zor olmadığını düşünüyorum. Önemli olan sakin olmak.Hiç bir hata yapmamak. Gerisi zaten gelir.
Sorun İlk başlangıc Bi başlayalım Gerisi Gelir Zaten...

Yukarı Alt