iCe_diVe

Bilgiliyim
1)Bir cafeye girilir ve bir kız 20 dk kesilir ardından tanışmak için göz kırprlır baş sallanır ve netice beklenir.

2)Çarşıda gezerken beğendiğiniz kızın yanında hemen kendinizi atın
-ahh -off diye inleyin sizi hastaneye götürür ve tanışırsınız

3)Eğer kız tanıdığınız birisiyse onu övün (sen şöyle akıllısın,sen muhteşemsin,sen matematikte birincisin(!)gibi)anında tavdır.

4)Kız otobüs durağında bekliyorsa felan otobüs geldimi diye sorun hemen ardından telefonunuz çalıyormuş gibi cebinizden çıkarıp kulağınıza dayayın -aloo benim peşimi bırak kızım benden sana yar olmaz ben dürüst bir erkeğim! deyip cebinize koyun tekrar kıza dönüp ya bu kız manyak peşimi bırakmıyor ama sizin gibi birisi olsa neyse.. deyip muhabbeti başlatın.

5)Kız çalıştığınız yerdeyse onun işlerine yardım edin hemen tav olurlar.

6)Kız sınıfınızdaysa biraz romantik olun okulun bahçesinden kopardığınız otları bir müsvette kağıdına sararak iltifatta bulunun.

7)Bir çay bahçesinde iseniz gözüne kestirdiğiniz kızın masasına yavaş yavaş ilerleyin üzerine yanlışlıka olmuş süsü vererek çay dökün ve gömleğinizi çıkarıp buyur bununla sil deyin bu nazik hareketinize dayanamaz .

CoolMetro tramvay otobüs vb.deyseniz kitap okuyan bir kızın başına dikilip güzel kitap sizin gibi sizde kitap gibisiniz deyin gerisi gelir.

9)Bir konserdeyseniz heyecenla kendini müziğe vermiş bir kızın kolyesini çaktırmadan alın ve kıza bunu yerden budum herhalde sizin deyin.

10)Bir forum sitesindeyseniz kızlara rep verin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hepsi ayilik ve kiroluk gostergesi... Hele ki birincisi,goz kirpip bas sallamak... Coskun musun sen... Rolling Eyes

jesuswan demiş ki:
Hepsi ayilik ve kiroluk gostergesi... Hele ki birincisi,goz kirpip bas sallamak... Coskun musun sen... Rolling Eyes
koptum :lol: doru valla bana biri çay dökçek alırım o bardağı yada vincanı her ne ise kafasında kırarım :lol:

kız tavlayan her türlü tavlar önemli olan kızla konuşmayı bilmek ve etkileyebilmek

Jigsaw

Aileden
Kalabalık minibüs otobüslerde zaten dayayan dayayana, sırf elleyip koklamak dokunup kaçmak yere bişey düşürüp bakmak için binenler var örneğin ben. Ya da fren yapılsın sertçe diye dua edip ittirmesenize kardeşim diye kızların üstüne atlayan. Razz En güzeli de kıza çelme takıp başka biri yapmış gibi dikkat etsenize yahu diye kızı düşmekten kurtarmak. Ya da binen kıza el uzatıp çıkmasına yardım etme. Hiç biride en ufak bi götürme şansı yok ama her zaman yaparım. :mrgreen:

Wicked

Game Designer
bıraq hocam ya kız tavlamak bos :lol: kızlar beni tavlasın :lol: :lol: :lol:

kız tavlamaya kalksam sole bi sacımı sallarım butun kızlar hayrn kalır Razz

Jigsaw demiş ki:
Kalabalık minibüs otobüslerde zaten dayayan dayayana, sırf elleyip koklamak dokunup kaçmak yere bişey düşürüp bakmak için binenler var örneğin ben. Ya da fren yapılsın sertçe diye dua edip ittirmesenize kardeşim diye kızların üstüne atlayan. Razz En güzeli de kıza çelme takıp başka biri yapmış gibi dikkat etsenize yahu diye kızı düşmekten kurtarmak. Ya da binen kıza el uzatıp çıkmasına yardım etme. Hiç biride en ufak bi götürme şansı yok ama her zaman yaparım. :mrgreen:
Örnek İnsan ! extraokk

iCe_diVe

Bilgiliyim
Jigsaw demiş ki:
sen biLiyosun hacım bu işi extraokk

1.Tam kıroluk abidesi ne o gözünü kaşını oynat falan. Rolling Eyes

Yukarı Alt